Naši partneři

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

 

Čelní sklo

Čelní skloFirma Autosklo JR se na trhu v oblasti oprav čelních skel pohybuje téměř 25 let. Špičkový personál, který ve firmě působí řadu let, a který má tím pádem obrovské zkušenosti vám zdarma provede analýzu poškození vašeho autoskla. Na základě tohoto posouzení vám firma navrhne postup opravy. Čelní sklo lze opravit scelením, pokud se jedná o malou prasklinu, která není v přímém výhledu řidiče. Druhou možností je kompletní výměna čelního skla.

 

Podlahy Praha

podlahy PrahaSpolečnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Garážová vrata

Garážová vrataFirma Urban BVP vám nabízí garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Všechny své produkty, garážová vrata nevyjímaje, dodávají včetně následné montáže. Přijedou se podívat, proberou s vámi vaší představu a na základě prostorových dispozic a jejich zkušeností vytvoříte spolu ideální řešení, které vám bude vyhovovat jak z hlediska, funkčnosti a designu, tak i z toho finančního. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro rozsáhle firemní zakázky. Všechny produkty jim dodávají léty ověření dodavatelé, s kterými spolupracují několik let.

 

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do panelákuBezpečnostní dveře do bytu jsou klíčovým prvkem v zajištění vašeho domova a poskytují vaší rodině i majetku pocit bezpečí a klidu. Tyto dveře disponují speciálními bezpečnostními prvky, jako jsou robustní zámečnické mechanismy, pevné rámy a odolné materiály, které výrazně znesnadňují neoprávněný vstup. Přinášíme vám přehled výhod, které firma Dveře OK může nabídnout, pokud uvažujete o pořízení bezpečnostních dveří do paneláku.

 

Folie na okna Infrasol

Folie na oknaTato sekce zahrnuje čtyři hlavní typy fólií s různými využitími. Některé jsou vhodné jako interiérové fólie, které lze bezpečně instalovat i na dvojsklo zevnitř bez rizika prasknutí skla způsobeného teplotním stresem. Další fólie jsou určeny k instalaci zvenčí budov pro lepší zadržení tepla v letních měsících.

 

Rekonstrukce bytů Praha

rekonstrukce bytů Praha Společnost Bohemia Decor Group s.r.o je firma, která se zabývá stavebními činnostmi. Mezi jejich hlavní činnosti patří hlavně rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytů či celých domů v privátní i veřejné sféře. Vždy navrhnou ideální řešení a následně kompletně realizují přestavbu včetně finální kompletace.

Vjezdové brány

Vjezdové brány Společnost Urban BVP má ve své nabídce vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Všechny vjezdové brány, garážová vrata a ostatní výše uvedené produkty dodávají včetně montáže. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké průmyslové podniky.

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidyJednoduše řečeno, schodolez pro invalidy je zařízení, které umožňuje doprovodné osobě snazší pohyb s vozíčkářem po schodech. Je možnost na schodolez upevnit invalidní vozík či nechat tu, kterou je vybaven shodolez sám. Díky elektrickému motoru, kterým je schodolez opatřen, snáze a téměř bez fyzické námahy můžete nechat schodolez vylézt schodiště. I přesto, že má postiženému ulehčit pohyb po schodech, tak není možné, aby se postížená osoba obešla bez doprovodné osoby, která bude přinejmenším daný schodolez obsluhovat. Schodolez až na jeden multifunkční samoobslužný schodolez Explorer, není schopen fungovat bez vnější pomoci. Jeho obsluha je však velmi snadná a zvládne ji každý. Zejména ty pásové pracují opravdu na bázi stisknutí jediného tlačítka - vypnuto / zapnuto. U kolečkových schodolezů už je potřeba trochu vyvažovat.

 

Vchodové dveře do bytu

vchodové dveře do bytuČeká vás rekonstrukce, nebo chcete vyměnit své staré dveře za bezpečnější variantu? Bezpečnostní vchodové dveře jsou pro vás to správné řešení. Kontaktujte firmu Dveře OK a jejich profesionálové vás zdarma navštíví a odpoví vám na všechny dotazy. Řeknou vám cenu za nové dveře, montáž a všechny další technické práce včetně změření zárubně. Na místě s vámi v případě zájmu mohou sepsat objednávku. V nabídce mají kromě bezpečnostních vchodových dveří i protipožární dveře, jednobodové, šestibodové nebo osmibodové. Také si můžete vybrat komponenty a kování podle vašich představ. Dveře OK nabízí bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách. Venkovní vchodové dveře od této firmy jsou sázka na jistotu.

 

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut Jestliže byste měli zájem o ruční mytí aut Praha 6, tak vás odkážeme rádi na Automyčku Dejvice. Provozovnu mají v centru Dejvic, v podzemních garážích hotelu International. V těchto prostorech vám mohou poskytnout kvalitní služby za rozumnou cenu. Ruční mytí aut Praha: Automyčka Dejvice vás jistě nezklame.

 

Autosklo Praha

autosklo PrahaFirma Autoskla J.R. má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR.

Marmoleum Praha

marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum, její údržbu a i její renovaci. Marmoleum je v současnosti označení pro čistě přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku. Dle výrobců marmoleum vydrží i padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Schodolezy ČR

SchodolezyPojďme se podívat na oblíbenou pomůcku pro lidi, které trápí snížená mobilita. Schodolez pro invalidy je praktické zdravotnické zařízení. Tento elektricky poháněný stroj pomáhá usnadňovat každodenní činnosti, a jak název napovídá - umožní člověku na vozíku pohyb po schodech. Jak tedy tento elektrický schodolez funguje?

 

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha je firma s dlouholetou tradicí v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale nemá problém realizovat zakázku po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovaní profesionálové s dlouholetou praxí v oboru a svojí práci odvádí opravdu kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Deratizace štěnic

Deratizace štěnic Deratizace štěnice se správně nazývá dezinsekce štěnic a jde o hubení těchto nebezpečných parazitů. Likvidace štěnic je komplexní služba, kterou si sami nemáte šanci provést sami. Pokud jde tedy o štěnice důrazně se doporučuje kontaktovat profesionální firmu, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti.

 

Koupelny Praha

koupelnyV květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřela pro náročnou veřejnost nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V této vzorkovně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - luxusní vany, luxusní baterie, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. Vše je od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Deratizace KO

Deratizace

Deratizace od firmy KF TRANS s.r.o. vám doporučujeme. Pokud máte zájem o jejich služby využíte kontakt uvedený níže v textu. V jejich nabídce naleznete veškeré DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Nejčastěji si od nich klienti žádají právě deratizaci. Konkrtétně je u společnosti KF TRANS nejvíce poptávána deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

 

Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha V dnešní moderní době a v uspěchané společnosti lidé mívají více a více nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, bezcílnosti, osamělosti nebo mají nízké sebevědomí. S tímto spěchem je spojen i fakt, že nevěnujeme svým pocitům dostatečnou pozornost nebo si s úzkostí, ochromujícícím strachem nebo panikou neumíme poradit sami. Jestliže tedy trpíte jakýmkoliv psychickým problém či jen nepohodou, tak vám doporučujeme psychoterapii Praha.

 

Restaurace Praha

Restaurace Praha Jestliže by vás zajímala restaurace Praha 6, která nabízí dobré pivo, jídlo a zdejší obsluha je příjemná a ochotná, tak vám rádi doporučíme hostinec Na Slamníku. Tato česká hospoda vám nabídne vskutku vynikající pivo v čisté sklenici a z čistých trubek, zahrádku, grilování, živou hudbu, velký a hezký prostor na svatby, narozeninové oslavy či večírky a k tomu všeumu zde pracuje velice příjemná obsluha, kterou si zákazníci velmi pochvalují. Co víc by člověk mohl od hospody chtít.

 

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00