Naši partneři

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

 

Podlahy Praha

podlahy PrahaSpolečnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

 

Rekonstrukce bytů Praha

rekonstrukce bytů Praha Společnost Bohemia Decor Group s.r.o je firma, která se zabývá stavebními činnostmi. Mezi jejich hlavní činnosti patří hlavně rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytů či celých domů v privátní i veřejné sféře. Vždy navrhnou ideální řešení a následně kompletně realizují přestavbu včetně finální kompletace.

Vjezdové brány

Vjezdové brány Společnost Urban BVP má ve své nabídce vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Všechny vjezdové brány, garážová vrata a ostatní výše uvedené produkty dodávají včetně montáže. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké průmyslové podniky.

 

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut Jestliže byste měli zájem o ruční mytí aut Praha 6, tak vás odkážeme rádi na Automyčku Dejvice. Provozovnu mají v centru Dejvic, v podzemních garážích hotelu International. V těchto prostorech vám mohou poskytnout kvalitní služby za rozumnou cenu. Ruční mytí aut Praha: Automyčka Dejvice vás jistě nezklame.

Autosklo Praha

autosklo PrahaFirma Autoskla J.R. má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR.

Marmoleum Praha

marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum, její údržbu a i její renovaci. Marmoleum je v současnosti označení pro čistě přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku. Dle výrobců marmoleum vydrží i padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Odstranění tetování

Odstranění tetováníLidí, kteří si nechávají udělat tetování se pohybuje v řádu tisíců a tento počet neustále narůstá. Je jasné, že tím i vzrůstá počet lidí, kteří se chtějí tetování zbavit. Tedy nechat si odstranit tetování.. Často se stává, že poté co jsou z tetování nadšení, si lidé začnou uvědomovat, že možná udělali chybu a chtějí si nechat tetování odstranit. Může se stát, že vám tetování bude bránit v tom, abyste dostali místo v seriozní práci, kde tetování nejsou přípustná. V takovém případě si lidé začínají pohrávat s myšlenkou o odstranění tetování.

 

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha je firma s dlouholetou tradicí v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale nemá problém realizovat zakázku po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovaní profesionálové s dlouholetou praxí v oboru a svojí práci odvádí opravdu kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Koupelny Praha

koupelnyV květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřela pro náročnou veřejnost nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V této vzorkovně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - luxusní vany, luxusní baterie, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. Vše je od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Masáže Praha

Masáže Praha Máte potíže se zablokovanými zády, trpíte bolestmi hlavy a migrénami, nebo se cítite stále pod tlakem a vystresovaní? V takovýchto případech Vám vřele doporučujeme obrátit se na profesionální fyzioterapeuty ze salónu Masáže Praha. V příjemném prostředí studia Santé adresou Vinohradská 89/90, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Vám díky vysoké odbornosti a široké nabídce služeb rádi pomohou.

 

Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha V dnešní moderní době a v uspěchané společnosti lidé mívají více a více nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, bezcílnosti, osamělosti nebo mají nízké sebevědomí. S tímto spěchem je spojen i fakt, že nevěnujeme svým pocitům dostatečnou pozornost nebo si s úzkostí, ochromujícícím strachem nebo panikou neumíme poradit sami. Jestliže tedy trpíte jakýmkoliv psychickým problém či jen nepohodou, tak vám doporučujeme psychoterapii Praha.

 

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205.