Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha
Psychoterapie Praha 1
Psychoterapie Praha 2
Psychoterapie Praha 3

Psychoterapie Praha - Proč zvolit cestu psychoterapie?

V dnešní moderní době a v uspěchané společnosti lidé mívají více a více nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, bezcílnosti, osamělosti nebo mají nízké sebevědomí. S tímto spěchem je spojen i fakt, že nevěnujeme svým pocitům dostatečnou pozornost nebo si s úzkostí, ochromujícícím strachem nebo panikou neumíme poradit sami. Jestliže tedy trpíte jakýmkoliv psychickým problém či jen nepohodou, tak vám doporučujeme psychoterapii Praha. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vyznat a následně se vypořádat s vašemi pocity. Délka psychoterapie se liší v závislosti na tom, jak různí jsou lidí i jejich problémy, s nimiž přicházejí za terapeutem.

Každý jednotlivý klient si určuje průběh, délku i obsah psychoterapie zcela sám. Nejčastější motivací proč člověk začne s psychoterapii Praha je touha vyrovnat se se svými potížemi. Vyrovnat se sám se sebou. Všichni lidé a jejich problémy jsou specifické a individuální. Někomu stačí pár hodin a někdo vyžaduje delší dobu. Psychoterapie Praha, které provozuje Dr. Miriam Kotrusová vám zde chceme doporučit. 

Psychoterapie Praha - individuální terapie

Psychoterapie Praha u Miriam Kotrusové vám nabízí jedinečnou příležitost se o sobě dozvědět něco nového. Lze se na psychoterapii naučit mít rád i negativní stránky své osobnosti. V ideálním případě začnete opět věřit svému vnitřnímu vědění. Vedle lepšího poznání samého sebe začnete vnímat i své okolí v jiném světle. Po skončení individuální psychoterapie se může stát, že budete cítit jedinečný prožitek setkání samého se sebou. Na individuální psychoterapie se Dr. Miriam Kotrusová specializuje.

Psychoterapie Praha - vztahové problémy

Psychoanalytická psychoterapie vám může pomoci pokud jste se ocitli v partnerské krizi. Rovněž může pomoci člověku vidět jeho životní situaci s větším odstupem, a jestliže bude dostatečně motivovaný, může se zkusit jakým způsobem on sám přispěl k danému vztahovému problému. V bezpečném a podporujícím terapeutickém prostředí, kde psychoterapeut nekritizuje a neodsuzuje, se klient může začít soustředit na to, čím on sám přispěl k partnerské krizi. .

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00