Zámečník Praha

Zámečník Praha
Zámečník Praha 1
Zámečník Praha 2
Zámečník Praha 3
Zámečník Praha 4
Zámečník Praha 5

Není zámečník jako zámečník. Naše zámečnictví Praha Vám nabízí služby vysoce kvalifikovaných zámečníků s dlouholetou praxí. Náš zkušený zámečník navíc přijede do 60 minut. Pokud se tak nestane, máte 30% slevu. Jistě jste už někdy měli zabouchnuté klíče v autě a potřebovali jste tento problém urgentně řešit. Jestliže tento problém u Vás nastal znova, tak zavolejte na číslo 601 502 205 a náš zámečník přijede téměř okamžitě. Zámečnická pohotovost, kterou Vám nabízíme, funguje od 7:00 do 20:00

Zámečník Praha ceník

Jedná se o ceny, ve kterých je již zahrnuta práce i doprava.
SO/NE, svátky a všední dny po 18:00 +50%

služba cena (Kč)
zabouchnuté dveře od 1000 Kč
zamčené dveře od 1000 Kč
výměna vložky od 700 Kč
výměna zámku od 1000 Kč
montáž kování od 1000 Kč
otevření vozidla od 1200 Kč

Zámečník Praha – nouzové otevíraní bytů

Máte zabouchnuté dveře Praha a potřebujete zámečníka na otevírání zámků? V takovém případě kontaktujte našeho zámečníka s dlouholetou praxí na telefonním čísle 601 502 205. Zámečník u Vás bude do 60 minut. Jinak máte na naše zámečnické práce slevu 30%. Pokud tedy potřebujete okamžitě zámečníka na otevírání dveří, otevírání trezorů, otevření zabouchnutých dveří či na jakékoliv jiné zámečnické práce, tak nás kontaktujte a my Váš problém vyřešíme rychle, snadno a bez poškození současného zámku nebo dveří.

Zámečník Praha – kvalitní zámečník

Úroveň zámečníků a specialistů na to, jak otevřít zabouchnuté dveřeza poslední roky klesla. Aspoň co se profesionality týče. Je to způsobeno tím, že všichni chtějí ušetřit na použitých materiálech a i na samotných zaměstnancích. Díky tomu zaměstnavatel nakoupí méně kvalitní zámečnické vybavení a zaměstná nezkušené zámečníky za méně peněz. To rozhodně není náš případ. Naše zámečnictví Praha si zakládá na perfektní kvalitě odvedené práce a díky tomu se můžeme pyšnit se 100% spokojeností našich klientů, kteří rádi naše zámečnické práce využijí znovu a referují o nich svým známým a příbuzným.

Zámečník Praha – nouzové otevírání aut

Mnoho z nás si aspoň jednou za život zabouchlo klíče v autě. Často to jsou situace, kdy má člověk nejvíce na spěch a právě ve spěchu se mu zabouchnou klíče v autě nebo mu spadnou do kanálu. Otázkou je, co teď dělat? Pokud nejste zrovna zámečník nebo specialista na otevírání aut nebo neoplýváte talentem na vykrádání aut, tak Vám zbývají už jen tři možnosti:
a) Zkusíte si roli zámečníka a pokusíte se auto otevřít sami, tím však riskujete poničení zámku nebo poškození laku.
b) Zavoláte si naše služby a náš kvalifikovaný zámečník Praha k Vám ihned vyjede.
Toto je nejlepší řešení, pokud chcete mít jistotu, že Vaše auto nebo Váš zámek nebude poškozen. Náš zamečník dorazí s garancí 30% slevy do 60 minut.
c) Pojedete MHD.
Kontaktujte nás na čísle 601 502 205 a nechte to na našem zkušeném zámečníkovi s dlouholetou praxí.

Více informací lze dočíst na našem starším webu Zámečnictví Želivec.