Otevírání zámků

Naše zámečnictví Praha se na otevírání zámků  a otevření zabouchnutých dveří specializuje již několik let. Pokud tedy máte problém s vašimi dveřmi od auta, bytu či potřebujete někoho na otevírání trezorů, tak kontaktujte naší zámečnickou pohotovost, která je Vám k dispozici od 7:00 do 20:00 na telefonním čísle 601 502 205.

Naše zámečnická pohotovost je v provozu každý den. Navíc naše zámečnictví disponuje možností dojezdu na motorce, což je výhodou hlavně v Praze, kde jsou dopravní zácpy častějším jevem, než kdekoliv jinde v Republice. Náš zkušený zámečník Praha u vás může být již do pár minut po zavolání na naší pohotovostní linku. Díky letitým zkušenostem pro žádného z našich zaměstnanců není otevírání zámků žádným problémem a váš zámek otevře během pár okamžiků.

Otevírání zámků ceník

Jedná se o ceny, ve kterých je již zahrnuta práce i doprava.
SO/NE, svátky a všední dny po 18:00 +50%

služba cena (Kč)
zabouchnuté dveře od 1000 Kč
zamčené dveře od 1000 Kč
výměna vložky od 700 Kč
výměna zámku od 1000 Kč
montáž kování od 1000 Kč
otevření vozidla od 1200 Kč

Otevírání zámků – otevírání dozických zámků

Dozický zámek se v minulosti používal téměř všude. Pokud vlastníte starou půdu, sklep nebo chalupu, tak tam určitě najdete nějaké starší skříně či dveře na dozický zámek. Ovšem co když klíč již není k nalezení? K otevření dozického zámku se vám bude hodit naše zámečnictví Praha, které se mimo jiné specializuje i na otevírání dozických zámků. Nikdy nevíte, jaké cennosti může stará skříň na dozický zámek skrývat. Proto si zavolejte našeho profesionála na otevírání zámků a on si s vaším dozickým zámkem jistě poradí. Dozické zámky nejsou otázkou jen minulosti, ale před mnoha lety se začaly opět využívat, takže otevírání dozických zámků se vám nemusí hodit jenom na chalupě.

Otevírání zámků – otevírání fab zámků

Otevírání fab zámků je velmi odlišné od otevírání zámků dozických. Fab zámky se začaly používat později a nyní jsou zřejmě nejvyužívanějšími zámky vůbec. Otevírání fab zámků je totiž těžší než otevírání těch dozických. Z toho důvodu se dneska fab zámky používají téměř u každých domovních dveří. Otevírání fab zámků je tedy často poptávaná služba. Naší specializací je najít nejlepší možnost jak otevřít zabouchnuté dveřeKromě otevírání fab zámků u domovních dveří, poskytujeme samozřejmě i otevírání jiných typů fab zámků – například otevírání visacích fab zámků.

Otevírání zámků – Otevírání zámků Praha

Otevírání zámků provádí naše zámečnictví Praha již mnoho let. V rámci naší zámečnické pohotovosti provádíme zámečnické práce po celé Praze a okolí. Stačí nám zavolat na číslo 601 502 205 a my přijedeme během pár okamžiků. Bez problému vyřešíme veškeré problémy týkající se otevírání zámků. Na zabouchnuté dveře Praha a otevírání zámků Praha jsme skuteční profesionálové.

Otevírání zámků – otvírání zámků aut

Otevírání aut rozhodně nepatří mezi jednoduché otevírání zámků. Z důvodu prevence proti krádeži se zámky dělají složitější a složitější. To platí u otevírání zámků aut dvojnásobně.

Otvírání zámků aut je standardně nutné za těchto situací:

  1. Otvírání zámků aut v případě, že máte zabouchnuté klíče v autě
  2. Otvírání zámků aut v případě ztráty nebo krádeže klíčků
  3. Otvírání zámků aut v případě vloupání, nebo úmyslného poškození zámku
  4. Otvírání zámků aut v případě neúmyslného poškození zámku

Otevírání zámků – Otvírání zámků na vlastní pěst

Na internetu je mnoho návodu na otevírání zámků a otevírání dveří, ale často se jedná o amatérská videa, ve kterých Vám říkají o otevírání zámků polopravdy a ukazují Vám zajímavé věci, ale už ne jejich důsledek. Tyto snahy o otevírání zámků pak často končí nenávratným poškozením zámku a hra na „otevírání zámků podle internetu“ se poněkud prodraží. To je důvod proč důrazně doporučujeme si na otevírání zámků zavolat skutečné profesionály z naší firmy.

Otevírání zámků – Otvírání zámků od 7:00 do 20:00

Můžete nám zavolat v jakýkoliv den v týdnu. Zámečnická pohotovost je pro Vás k dispozici od šesté hodiny ranní až do osmé hodiny večerní po celé Praze a okolí. S námi vždy vše proběhne rychle a bez komplikací, tak nás kontaktujte na čísle 601 502 205.

Otevírání zámků - video