Zabouchnuté klíče v autě

Zabouchnuté klíče v autě
Zabouchnuté klíče v autě 4
Zabouchnuté klíče v autě 2
Zabouchnuté klíče v autě 3
Zabouchnuté klíče v autě 5
Zabouchnuté klíče v autě 1

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě, tak nás stačí kontaktovat na telefonním čísle 601 502 205 a náš zámečník za vámi ihned vyrazí a vaše auto bez problému otevře. Otevírání aut provádíme již několik let a máme tak obrovskou praxi a zkušenosti. Všichni naši klienti, kteří měli zabouchnuté dveře nebo jiný zámečnický problém, tak byli s našimi službami nadmíru spokojeni a směle nás doporučují dál. Zabouchnuté klíče v autě nejsou jedinou lapálií, kterou naši zkušení zámečníci Praha a okolí dokáží vyřešit. Naše zámečnictví Praha nabízí kompletní zámečnické služby a veškeré zámečnické práce od otevírání trezorů až po otevírání dveří. Rovněž disponujeme možností dojezdu na motorce, což zejména v Praze, je nedocenitelnou přidanou hodnotou, kterou Vám naše zámečnictví nabízí. Díky tomu se můžeme vyhnout dopravním zácpám a přijet na Vámi určené místo bez zpoždění.

Zabouchnuté klíče v autě ceník

Jedná se o ceny, ve kterých je již zahrnuta práce i doprava.
SO/NE, svátky a všední dny po 18:00 +50%

služba cena (Kč)
zabouchnuté dveře od 1000 Kč
zamčené dveře od 1000 Kč
výměna vložky od 700 Kč
výměna zámku od 1000 Kč
montáž kování od 1000 Kč
otevření vozidla od 1200 Kč

Zabouchnuté klíče v autě - volejte 601 502 205

Zabouchnuté klíče v autě jistě potkali téměř každého a poznal tak, ten nepříjemným pocit, kdy člověk vidí své klíčky v zamčeném autě na sedačce a už si je nemůže vzít. Ovšem není třeba panikařit, protože naše zámečnictví Praha Vám s tím to problémem dokáže rychle a efektivně pomoci. Provádíme otevírání auta již několik let a k dispozici Vám je samozřejmě naše zámečnická pohotovost Praha a okolí, která funguje od 7:00 do 20:00. Zabouchnuté klíče v autě pro nás nejsou problém, a tak nás kontaktujte na čísle 601 502 205.

Zabouchnuté klíče v autě – otevírání aut Praha

Praha leží v srdci Evropy. Praha je také překrásné historické město. Bohužel je ale Praha i město, ve kterém dochází k četným krádežím. Jestliže vám někdo v Praze ukradne celé auto, moc vám už nepomůžeme. Ovšem v dnešní době už ke krádežím celého auta moc nedochází a mnohem častějším jevem, s kterým se můžeme setkat, je, že zloději poškodí zámek od dveří u auta a odemknutí dveří je pak nemožné, nebo naopak dveře nelze zamknout. Pokud tedy máte problém dveře odemknout či zamknout zavolejte do našeho zámečnictví a my Vám pomůžeme

Zabouchnuté klíče v autě – výměna zámků

Neméně častou situací je, že když klient má zabouchnuté klíče v autě, tak se auto snaží otevřít sám a přitom dojde k poškození zámku. My víme jak otevřít zabouchnuté dveře. Proto důrazně doporučujeme vždy, když má člověk zabouchnuté klíče v autě zavolat zámečnickou pohotovost a nechat otevření zabouchnutých dveří na skutečných profesionálech. Jistě, že i my jsme odborníci na otevírání zámků ať už u auta nebo u dveří od bytu. Náš zámečník Praha má dlouholeté zkušeností a tak se nemusíte bát, že Váš zámek poškodíme a bude nutná jeho výměna. Volejte tedy naší zámečnickou pohotovost Praha a okolí na čísle 601 502 205.

Zabouchnuté klíče v autě – během chvíle je máte zpět

Jestliže máte zabouchnuté klíče v autě, tak díky našemu zámečnictví a rychlé a pohotové zámečnické pohotovosti je budete za chvíli opět držet v ruce a to bez poškození zámku či auta. Máme zkušenosti a možnost dojezdu na motocyklu a to jsou důvody, proč Váš problém bude urychleně vyřešen a to už po pár minutách od zavolání na číslo 601 502 205. Můžete se spolehnout, že otevřeme zámek i o dražších či novějších aut, kde jsou zámky poněkud složitější. Pro nás neexistuje žádné tabu.

Více informací lze dočíst na našem starším webu Zámečnictví Želivec.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00