Zámečnické práce

Zámečnické práce
Zámečnické práce 1
Zámečnické práce 2
Zámečnické práce 3
Zámečnické práce 4
Zámečnické práce 5

Jestliže potřebujete specialistu na zámečnické práce, pak jste na správném místě. Zámečnické práce provádí naše zámečnictví Praha již řadu let. Díky dlouholetým zkušenostem se na naše zámečníky lze 100% spolehnout. V našem portfoliu služeb máme například: otevírání zámkůotevírání dveříotevírání aut a ostatní zámečnické práce. Naše zámečnická pohotovost Praha a okolí funguje od 6:00 do 20:00 a to každý den v týdnu na telefonním čísle 601 502 205. Uvědomujeme si, že pro Vás čas hraje klíčovou roli, a proto Vám garantujeme příjezd do 60 minut nebo Vám v opačném případě dáme 30% slevu na veškeré zámečnické práce, které u Vás budou provedeny. Na veškeré zámečnické práce jsme skuteční odborníci a nemusíte se bát, že bychom si neporadili se složitějšími zámky nebo trezory. Naše zámečnictví zvládne i otevírání trezorů.

Zámečnické práce - nouzové otevření dveří

Každý z nás už určitě někdy měl zabouchnuté dveře v bytě nebo zlomil v zámku od dveří klíč. Tento problém lze řešit dvěma způsoby. Prvním způsobem je, když se pokusíme otevřít dveře na vlastní pěst. To ovšem důrazně nedoporučujeme, protože je velká pravděpodobnost, že zámek nebo dveře nenávratně poškodíte a akorát ztratíte čas, který jste chtěli patrně ušetřit. Druhým způsobem je zavolat naší zámečnickou pohotovost, která úspěšně zámečnické práce provádí již řadu let a garantuje Vám dojezd do 60 minut. Pokud náš zámečník Praha do toho to času nedorazí, máte 30% slevu. Využijte naše zámečnické práce. Volejte na číslo 601 502 205 každý den od 6:00 do 20:00.

Zámečnické práce - nouzové otevírání aut

Máte zabouchnuté klíče v autě nebo Vám klíče spadli do kanálu? Nemůžete se dostat do vozu? Zámečnické práce neovládáte a potřebujete rychle odjet pryč? Zavolejte naše zámečnictví a my Vám garantujeme dojezd do 60 minut od zavolání na naší pohotovostní linku 601 502 205. Jestliže náš zámečník do té doby nedorazí, máte 30% slevu na naše zámečnické práce.

Zámečnické práce - nouzové otevírání zámků

Jak jsme již zmiňovali výše - naše zámečnictví Praha se zabývá zámečnickými pracemi již několik let a má tak velkou praxi a zkušenosti. Disponujeme také dojezdem na motorce a i díky tomu Vám můžeme garantovat dojezd po celé Praze a okolí do 60 minut. Všichni naši klienti jsou s našimi zámečnickými pracemi naprosto spokojeni a rádi nás doporučují svým příbuzným a známým. Poradíme si i s opravdu složitými zámky od bezpečnostních dveří či méně často vyráběných aut, kde jsou zámky atypické. Opravdu se nemusíte bát, že by si náš profesionální zámečník nevěděl s vašim problémem rady. Zámečnické práce ovládají všichni naši zámečníci na špičkové úrovni a otevírání zámků pro ně není žádný problém.

Zámečnické práce - výměny zámků

Naše zámečnictví Praha provádí veškeré zámečnické práce s naprostou lehkostí a šetrností. U pouhé výměny zámků lze zámek lehce poškodit, a proto raději nechte výměny zámků a všechny další zámečnické práce na zkušených profesionálech – nechte zámečnické práce na nás!

Zámečnické práce - naše služby

Otevírání zámků

Naše zámečnictví Praha se na otevírání zámků specializuje již několik let . Pokud tedy máte problém s vašimi dveřmi od auta, bytu či potřebujete někoho na otevírání trezorů , tak kontaktujte naší zámečnickou pohotovost, která je Vám k dispozici od 6:00 do 8:00 na telefonním čísle 601 502 205. Naše zámečnická pohotovost... » Více...

Otevírání aut

Jestliže jste hledali specialisty na otevírání aut, tak jste je právě našli. Naše zámečnictví Praha se specializuje na otevírání aut, otevírání trezorů a samozřejmě také na otevírání dveří již několik let. O našich kvalitách svědčí i stoprocentní spokojenost klientů, kteří jsou spokojeni jak s našim rychlým příjezdem, tak i s kvalitou odvedené... » Více...

Otevírání trezorů

Naše zámečnictví Praha se na otevírání trezorů specializuje již několik let . Pokud tedy potřebujete zkušeného zámečníka na otevírání trezorů, tak nás stačí kontaktovat. Naše zámečnická pohotovost Praha Vám je k dispozici od 6:00 do 20:00 každý den v týdnu na telefonním čísle 601 502 205. Disponujeme i možností dojezdu na motorce,... » Více...

Více informací lze dočíst na našem starším webu Zámečnictví Želivec.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205.