Zámečnické práce

Zámečnické práce
Zámečnické práce 1
Zámečnické práce 2
Zámečnické práce 3
Zámečnické práce 4
Zámečnické práce 5

Jestliže potřebujete specialistu na zámečnické práce, pak jste na správném místě. Zámečnické práce provádí naše zámečnictví Praha již řadu let. Díky dlouholetým zkušenostem se na naše zámečníky lze 100% spolehnout. V našem portfoliu služeb máme například: otevírání zámkůotevírání dveříotevírání aut a ostatní zámečnické práce. Naše zámečnická pohotovost Praha a okolí funguje od 6:00 do 20:00 a to každý den v týdnu na telefonním čísle 601 502 205. Uvědomujeme si, že pro Vás čas hraje klíčovou roli, a proto Vám garantujeme příjezd do 60 minut nebo Vám v opačném případě dáme 30% slevu na veškeré zámečnické práce, které u Vás budou provedeny. Na veškeré zámečnické práce jsme skuteční odborníci a nemusíte se bát, že bychom si neporadili se složitějšími zámky nebo trezory. Naše zámečnictví zvládne i otevírání trezorů.

Zámečnické práce ceník

Jedná se o ceny, ve kterých je již zahrnuta práce i doprava.
SO/NE, svátky a všední dny po 18:00 +50%

služba cena (Kč)
zabouchnuté dveře od 1000 Kč
zamčené dveře od 1000 Kč
výměna vložky od 700 Kč
výměna zámku od 1000 Kč
montáž kování od 1000 Kč
otevření vozidla od 1200 Kč

Zámečnické práce - nouzové otevření dveří

Každý z nás už určitě někdy měl zabouchnuté dveře v bytě nebo zlomil v zámku od dveří klíč. Tento problém lze řešit dvěma způsoby. Prvním způsobem je, když se pokusíte otevření zabouchnutých dveří vyřešit na vlastní pěst. To ovšem důrazně nedoporučujeme, protože je velká pravděpodobnost, že zámek nebo dveře nenávratně poškodíte a akorát ztratíte čas, který jste chtěli patrně ušetřit. Druhým způsobem je zavolat naší zámečnickou pohotovost, která úspěšně zámečnické práce provádí již řadu let a garantuje Vám dojezd do 60 minut. Pokud náš zámečník Praha do toho to času nedorazí, máte 30% slevu. Využijte naše zámečnické práce. Volejte na číslo 601 502 205 každý den od 7:00 do 20:00.

Zámečnické práce - nouzové otevírání aut

Máte zabouchnuté klíče v autě nebo Vám klíče spadly do kanálu? Nemůžete se dostat do vozu? Zámečnické práce neovládáte a potřebujete rychle odjet pryč? Zavolejte naše zámečnictví a my Vám garantujeme dojezd do 60 minut od zavolání na naší pohotovostní linku 601 502 205. Jestliže náš zámečník do té doby nedorazí, máte 30% slevu na naše zámečnické práce.

Zámečnické práce - nouzové otevírání zámků

Jak jsme již zmiňovali výše - naše zámečnictví Praha se zabývá zámečnickými pracemi již několik let a má tak velkou praxi a zkušenosti nejen s tím jak otevřít zabouchnuté dveře. Disponujeme také dojezdem na motorce a i díky tomu Vám můžeme garantovat dojezd po celé Praze a okolí do 60 minut. Všichni naši klienti jsou s našimi zámečnickými pracemi naprosto spokojeni a rádi nás doporučují svým příbuzným a známým. Poradíme si i s opravdu složitými zámky od bezpečnostních dveří či méně často vyráběných aut, kde jsou zámky atypické. Opravdu se nemusíte bát, že by si náš profesionální zámečník nevěděl s Vašim problémem rady. Zámečnické práce ovládají všichni naši zámečníci na špičkové úrovni a otevírání zámků pro ně není žádný problém.

Zámečnické práce - výměny zámků

Naše zámečnictví Praha provádí veškeré zámečnické práce s naprostou lehkostí a šetrností. U pouhé výměny zámků lze zámek lehce poškodit, a proto raději nechte výměny zámků, zabouchnuté dveře Praha a všechny další zámečnické práce na zkušených profesionálech – nechte zámečnické práce na nás!

Více informací lze dočíst na našem starším webu Zámečnictví Želivec.