Zámečnická pohotovost Praha 4

Zámečnická pohotovost Praha 4
Zámečnická pohotovost Háje
Zámečnická pohotovost Nusle 2
Zámečnictví Praha 11
zámečník Praha 4
Zámečnictví Michle

Zámečnická pohotovost Praha 4 a okolí

Jako zámečnická pohotovost Praha 4 - Michle, Nusle, Záběhlice, Podolí, Braník - Vám jsme k dispozici každý den od 6 hodin od rána až do 20 hodin do večera. Stačí nás kontaktovat na čísle 601 502 205 a okamžitě k Vám vyrazí zkušený zámečník. Díky možnosti dojezdu na motorce se můžeme vyhnout dopravním zácpám, a tak u Vás náš zámečník Praha 4 bude během chvíle. Nabízíme Vám kompletní zámečnické služby od otevírání dveří, otevírání aut až po otevírání zámků, či trezorů.

Zámečnická pohotovost Praha 4 ceník

Jedná se o ceny, ve kterých je již zahrnuta práce i doprava.
SO/NE, svátky a všední dny po 18:00 +50%

služba cena (Kč)
zabouchnuté dveře od 1000 Kč
zamčené dveře od 1000 Kč
výměna vložky od 700 Kč
výměna zámku od 1000 Kč
montáž kování od 1000 Kč
otevření vozidla od 1200 Kč

Zámečnictví Praha 4 - Nusle, Michle, Braník, Podolí...

Hledáte spolehlivé zámečnictví Praha 4 - Michle, Nusle, Záběhlice, Podolí, Braník? Rádi k Vám okamžitě vyšleme našeho profesionálního zámečníka, který za Vámi může přijet autem, či na motorce - záleží na dopravní situaci. Jako zámečnictví Praha 4 disponujeme moderním vybavením na otevírání zámků, dveří, na zabouchnuté dveře Prahaotevírání aut a otevírání trezorů. Zámečnictví Praha 4 a zámečnická pohotovost funguje od 7:00 do 20:00.

Otevírání aut Praha 11 - Záběhlice, Háje, Chodov...

Máte zabouchnuté klíče v autě? Nebo Vám klíče od vozu spadly do kanálu? Jistě tedy budete chtít využít zámečnické práce, které Vám jako zámečnická pohotovost Praha 4 (Michle, Nusle, Záběhlice, Podolí, Braník) můžeme ihned nabídnout. Máte možnost nás kontaktovat od 7:00 do 20:00 na čísle 601 502 205. Otevírání aut pro naše zámečníky není problém a dokáží si s otevíráním auta hravě poradit. Vaše auto otevře  náš zámečník Praha 11 do pár okamžiků po příjezdu na určené místo. Navíc, jak zmiňujeme již výše, naše zámečnická pohotovost disponuje možností dojezdu na motorce. Díky této možnosti se můžeme vyhnout dopravním komplikacím a dorazit na místo určení takřka okamžitě.

Otevírání dveří Praha 4 a okolí

Postrádáte klíče od vašeho bytu, či domu? Nebo potřebujete rychlou pomoc s tím, jak otevřít zabouchnuté dveře? V tom případě jistě oceníte služby, které Vám jsme jako zámečnická pohotovost Praha 4 schopni nabídnout. Jediné co je zapotřebí, je nás kontaktovat na telefonním čísle 601 502 205. Po zavolání na uvedené číslo k Vám ihned vyrazíme a zbavíme Vás starostí do doby, než si zase necháte klíč doma. Otevírání dveří nám je skutečně vlastní a jsme na danou problematiku opravdoví specialisté. Naše zámečnická pohotovost Praha 4 Vám nabízí otevírání dveří všech možných druhů a to s pozoruhodně rychlým dojezdem, třeba i na motorce, a díky tomu bude Váš problém řešen téměř ihned po zavolání na náš telefon.

Otevírání zámků Praha 4 a okolí

Potřebujete někoho na otevření zabouchnutých dveří, otevírání zámků, či trezorů? Pak se Vám jistě bude hodit rychlá reakce našeho zámečnictví Praha 4, které je v provozu mezi 6 hodinou ranní a 8 hodinou večerní. Lze nás kontaktovat na telefonním čísle 601 502 205, kde Vám bude k dispozici náš zámečník Praha 4 - Michle, Nusle, Záběhlice, Podolí, Braník, Chodov, Háje. Pokavaď tedy chcete zkušeného odborníka na otevírání zámků nebo na otevírání trezorů, tak nás kontaktujte a profesionální technik Vám bude k službám.

Více informací lze dočíst na našem starším webu Zámečnictví Želivec.