Zámečnická pohotovost Kunice

Zámečnická pohotovost Kunice
Zámečnická pohotovost Kunice 1
Zámečnická pohotovost Kunice 2
Zámečnictví Kunice
zámečník Kunice
Zámečnictví Kunice 1

Zámečnická pohotovost Kunice a okolí

Jako zámečnická pohotovost Kunice Vám jsme k dispozici každý den od 7 hodin od rána až do 20 hodin do večera. Stačí nás kontaktovat na čísle 601 502 205 a okamžitě k Vám vyrazí zkušený zámečník Praha. Díky možnosti dojezdu na motorce se můžeme vyhnout dopravním zácpám, a tak u Vás zámečnická pohotovost Kunice bude během chvíle. Nabízíme Vám kompletní zámečnické služby od otevírání dveří, otevírání aut až po otevírání zámků, či trezorů.

Zámečnická pohotovost Kunice ceník

Jedná se o ceny, ve kterých je již zahrnuta práce i doprava.
SO/NE, svátky a všední dny po 18:00 +50%

služba cena (Kč)
zabouchnuté dveře od 1000 Kč
zamčené dveře od 1000 Kč
výměna vložky od 700 Kč
výměna zámku od 1000 Kč
montáž kování od 1000 Kč
otevření vozidla od 1200 Kč

Zámečnictví Kunice

Hledáte spolehlivé zámečnictví Praha - Kunice? Rádi k Vám okamžitě vyšleme našeho profesionálního zámečníka, který za Vámi může přijet autem, či na motorce - záleží na dopravní situaci. Jako zámečnictví Kunice disponujeme moderním vybavením na otevírání zámků dveří, otevření zabouchnutých dveří, otevírání aut a otevírání trezorů. Zámečnictví Kunice a zámečnická pohotovost funguje od 7:00 do 20:00.

Otevírání aut Kunice a okolí

Máte zabouchnuté klíče ve Vašem autě? Nebo Vám klíče od vozu spadly do kanálu? Jistě tedy budete chtít využit zámečnické práce a služby, které Vám jako zámečnická pohotovost Kunice můžeme ihned nabídnout. Máte možnost nás kontaktovat od 7:00 do 20:00 na čísle 601 502 205. Otevírání aut pro naše zámečníky není problém a dokáží si s otevíráním auta hravě poradit. Vaše auto otevře náš zámečník Kunice do pár okamžiků po příjezdu na určené místo. Navíc, jak zmiňujeme již výše, naše zámečnická pohotovost disponuje možností dojezdu na motorce. Díky této možnosti se můžeme vyhnout dopravním komplikacím a dorazit na místo určení takřka okamžitě.

Otevírání dveří Kunice a okolí

Postrádáte klíče od Vašeho bytu, či domu? Nebo máte zabouchnuté dveře Praha či zabouchnuté klíče v autě? V tom případě jistě oceníte služby, které Vám jsme jako zámečnická pohotovost Kunice schopni nabídnout. Jediné co je zapotřebí, je nás kontaktovat na telefonním čísle 601 502 205. Po zavolání na uvedené číslo k Vám ihned vyrazíme a zbavíme Vás starostí do doby, než si zase necháte klíč doma. Otevírání dveří nám je skutečně vlastní a jsme na danou problematiku opravdoví specialisté. Naše zámečnická pohotovost Kunice Vám nabízí otevírání dveří všech možných druhů a to s pozoruhodně rychlým dojezdem, třeba i na motorce, a díky tomu bude Váš problém řešen téměř ihned po zavolání na náš telefon.

Otevírání zámků Kunice a okolí

Potřebujete někoho na otevírání zámků, či trezorů? Nevíte jak otevřít zabouchnuté dveře? Pak se Vám jistě bude hodit rychlá reakce našeho zámečnictví Kunice, které je v provozu mezi 7 hodinou ranní a 8 hodinou večerní. Lze nás kontaktovat na telefonním čísle 601 502 205, kde Vám bude k dispozici náš zámečník Kunice. Pokavaď tedy chcete zkušeného odborníka na otevírání zámků nebo na otevírání trezorů, tak nás kontaktujte a profesionální technik Vám bude k službám.

Více informací se lze dočíst i na stránce Zámečnická pohotovost Kunice starším webu Zámečnictví Želivec