Zámečnická pohotovost

Zámečnická pohotovost Praha
Zámečnická pohotovost Praha 1
Zámečnická pohotovost Praha 3
Zámečnická pohotovost Praha 4
Zámečnická pohotovost Praha 7
Zámečnická pohotovost Praha 8
Zámečnická pohotovost Praha 9
Zámečnická pohotovost Praha 2
Zámečnická pohotovost Praha 5
Zámečnická pohotovost Praha 6

Zámečnická pohotovost Praha a okolí - postup

Otevírání aut, otevírání zámků, otevírání trezorů – pohotovost – postup:

  • nahlášení problému - adresa, auto/byt/ostatní, typ zámku
  • předem dohodneme předběžnou cenu cena – nutné sehnat hotovost 
  • rychlý dojezd našeho zámečníka
  • je nutné mít u sebe potřebné doklady od bytu či vozidla – Jestliže jsou uzamčené v bytě nebo v autě a po jeho otevření tam NEJSOU, tak voláme 158 z důvodu neoprávněného vstupu do bytu/auta 
  • odemknutí – odvrtání zámku dveří a uvedení do původního stavu – výměna vložky zámku… 
  • platba v hotovosti 
  • platná dvouletá záruka na nový materiál dodaný zákazníkovi od nás (vložky, zámky…) 
  • naše číslo si rádi uložíte do mobilu = kvalitní a rychlý servis, který se vždycky může hodit!

Zámečnická pohotovost ceník

Jedná se o ceny, ve kterých je již zahrnuta práce i doprava.
SO/NE, svátky a všední dny po 18:00 +50%

služba cena (Kč)
zabouchnuté dveře od 1000 Kč
zamčené dveře od 1000 Kč
výměna vložky od 700 Kč
výměna zámku od 1000 Kč
montáž kování od 1000 Kč
otevření vozidla od 1200 Kč

Zámečnická pohotovost Praha

V Praze je velké množství kvalitních a úspěšných firem a mezi ně se řadí i naše zámečnictví, kde je k dispozici zámečnická pohotovost Praha od 6:00 do 20:00. Naše zámečnická pohotovost Praha je kvalitní a v rámci ní poskytujeme kompletní zámečnický servis se vším co k tomu patří. Jako zámečnická pohotovost Praha Vám nabízíme zámečnické práce jako jsou: Otevírání zámků, Otevírání aut, Otevírání trezorů, Otevírání dveří a další... Samozřejmě, že náš zámečník Praha rovněž vyřeší i vaše zabouchnuté klíče.

Naše zámečnická pohotovost Praha se může rovněž pyšnit 100% spokojeností klientů, kteří byli s kvalitou odvedené práce nadšení. Naše zámečnictví disponuje možností dojezdu na motorce, a tak se můžeme vyhnout dopravním zácpám a u vašeho auta. bytu, či trezoru budeme během pár chvil od zavolání na naše telefonní číslo 601 502 205. Naší prvotřídní zámečnickou pohotovost určitě uvítá každý, kdo potřebuje kvalitní rychlý a bezproblémový zámečnický servis a je jedno zda máte zabouchnuté klíče, nebo potřebujete nouzové otevírání aut či otevírání dveří bytu. Jsme s jistotou přesvědčení o tom, že s naší prací budete spokojení a rádi nás doporučíte svým známím a přátelům.

Zámečnická pohotovost Praha – kvalitní zámečnická firma

Pokovaď hledáte kvalitní, spolehlivou a zkušenou zámečnickou pohotovost Praha a okolí, tak jste na správné adrese. Jediné co stačí je zavolat na číslo 601 502 205 a sdělit nám Váš problém. Předem dohodnem cenu a předpokládaný příjezd, poté se už můžete jenom těšit na urychlený příjezd zkušeného a efektivního zámečníka, který vyřeší Váš problem během pár vteřin. Díky dlouholetým zkušenostem a skvěle odváděným službám jsou s námi klienti nad míru spokojení a my se tak můžeme s naší zámečnickou pohotovost Praha směle zařadit do seznamu kvalitních a prověřených zámečnických pohotovostí v Praze.

Zámečnická pohotovost Praha – od 6:00 do 20:00

Máte obavy z toho, že se vám při odchodu do práce v ranních hodinách zablokuje zámek u domovních dveří? Nebo že se vám před výjezdem na důležité jednání zaseknou klíčky v zámku u auta? Díky naší rychlé a kvalitní zámečnické pohotovosti Praha a okolí nemusí být tento problém, tak strašný jak se může na první pohled zdát.Veškerý náš kompletní zámečnický servis a tím i celá zámečnická pohotovost je v provozu už od šesté hodiny ranní. Můžete tedy zavolat zámečnickou pohotovost Praha hned ráno při odchodu do práce a my k vám ihned vyrazíme a váš problém vyřešíme. Naše zámečnická pohotovost Praha má v nabídce možnost dojezdu na motorce, což umožní rychlí dojezd i v ranních špičkách a vaše spoždění do práce, či kamkoliv jinam bude minimální a nebo žádné.

Zámečnická pohotovost Praha – otevírání dveří pohotovost Praha

Naše zámečnictví a to ani v rámci zámečnické pohotovosti nebude mít s otevřením vašeho bytu, auta anebo trezoru sebemenší problém, a proto se nás nemusíte bát kontaktovat na čísle 601 502 205. Jednoduše zavoláte na naši linku a náš zkušený zámečník k Vám okamžitě vyrazí a během chvíle i dorazí na Vámi určené místo. Naše zámečnická pohotovost Praha Vás jistě nezklame.

Zámečnická pohotovost Praha – otevírání zámků pohotovost Praha

Jak otevřít zabouchnuté dveře? Jednoduše – s naší zámečnickou pohotovostí. Provádíme nouzové otevírání zámků snadno a rychle. Vaše zabouchnuté dveře tudíž budou rychle minulostí a je jednou zda jste si je zabouchli v autě, či doma. Naše zámečnická pohotovost Vám rychle pomůže a díky dlouholetým zkušenostem nás žádný zámek jen tak nepřekvapí ani nerozhodí. Můžete si být jisti, že naše zámečnická pohotovost Praha Váš problém vyřeší a zbaví Vás vaší starosti.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00