Otevírání dveří

Otevírání dveří
Otevírání dveří 1
Otevírání dveří 2
Otevírání dveří 3
Otevírání dveří 4
Otevírání dveří 5
Otevírání dveří 6

Naše zámečnictví Praha, které se specializuje na otevírání dveří je dostupné v rámci zámečnické pohotovosti po celé Praze a okolí. Naše zámečnická pohotovost Vám je k dispozici na telefonním čísle 601 502 205 od 7:00 do 20:00. Pokud Vám tedy nejdou otevřít dveře od bytu, auta či domu a potřebujete zkušeného specialistu na otevírání dveří, tak nás neváhejte kontaktovat a my Váš problém během pár okamžiků vyřešíme. S otevíráním dveří máme dlouholeté zkušenosti, a tak se nemusíte bát, že bychom si s vaším zámkem neporadili nebo ho nějak poškodili. Zabouchnuté dveře Praha a jiné otevírání dvěří je pro nás hračkou.

Otevírání dveří – otevírání dveří od bytu

Otevření zabouchnutých dveří je velice nepříjemným problémem, který se často objeví v tu nejméně vhodnou dobu a je potřeba ho urychleně vyřešit. Pokud zavoláte na naší zámečnickou pohotovost, kde máme s otevíráním dveří mnoholetou praxi, tak náš zkušený zámečník Praha u Vás bude během pár okamžiků a to i díky možnosti dojezdu na motorce. Díky této možnosti se náš specialista může vyhnout všem dopravním zácpám a přijet na místo určení bez prodlení. Rozhodně nedoporučujeme se pouštět do otevírání dveří na vlastní pěst, protože může akorát dojít k nevratnému poškození zámku či samotných dveří. Zavolejte si raději zkušené techniky na zámečnické práce na čísle 601 502 205.

Otevírání dveří ceník

Jedná se o ceny, ve kterých je již zahrnuta práce i doprava.
SO/NE, svátky a všední dny po 18:00 +50%

služba cena (Kč)
zabouchnuté dveře od 1000 Kč
zamčené dveře od 1000 Kč
výměna vložky od 700 Kč
výměna zámku od 1000 Kč
montáž kování od 1000 Kč
otevření vozidla od 1200 Kč

Otevírání dveří – otevírání dveří od auta

Jestliže máte poškozený zámek od auta, protože se Vám do něho například někdo vloupal a zámek poškodil, tak jistě budete potřebovat našeho specialistu na otevírání aut, který Vám je v rámci naší zámečnické pohotovosti k dispozici od 7:00 do 8:00 na telefonním čísle 601 502 205.

Další možností, kdy budete potřebovat specialistu na otevírání dveří od auta, je, že budete mít zabouchnuté klíče v autě. V tom to případě opět důrazně radíme, abyste dveře samy neotevírali, ale zavolali našeho specialistu, který u Vás může být během pár okamžiků a celý problém precizně vyřeší. Otevírání dveří od auta pro nás není žádným problémem.

Otevírání dveří – nouzové otevírání dveří

Potřebujete někoho na nouzové otevírání dveří? Máte zabouchnuté klíče ve vašem autě či bytě a lámete si hlavu s tím, jak otevřít zabouchnuté dveře? Tak to jistě oceníte naší zámečnickou pohotovost Praha, která Vám je k dispozici od 7:00 do 20:00. Nouzové otevírání dveří provedeme vždy rychle a bez komplikací. Stačí, když zavoláte na číslo 601 502 205, popíšete nám Váš problém a my ihned vyrazíme na Vámi určené místo. Naše zámečnická pohotovost disponuje možností dojezdu na motorce, a proto se nemusíte bát, že by náš zámečník uvíznul v dopravní koloně. Příjezd našeho specialisty je vždy rychlý a spolehlivý. Můžeme se pyšnit se 100% spokojeností klientů, kteří nás vždy rádi doporučují známým a přátelům.

Otevírání dveří – otevírání dveří Praha

Naše zámečnictví Praha má s otevíráním dveří po Praze velké zkušenosti. Známe Prahu velmi dobře a dokážeme tak na místo určení dorazit velmi rychle a bez zbytečného bloudění. Naši zámečníci s dlouholetou praxí jsou na otevírání zámků velmi dobře vybaveni. Otevírání dveří po Praze a okolí provádíme v časovém rozmezí od šesté hodiny ranní až do osmé hodiny večerní. Zavolejte skutečným profesionálům na otevírání dveří na číslo 601 502 205.

Více informací lze dočíst na našem starším webu Zámečnictví Želivec.