Zámečnická pohotovost Praha

Jmenuji se Zdeněk Karlík a zámečnickou pohotovost provozuji již přes 20 let. Začínal jsem v největší pražské pohotovostní firmě roku 1995, kde jsem spolupracoval s nejlepšími specialisty v oboru. V roce 1998 jsem odešel z Prahy a tím moje spolupráce s firmou zanikla. Od té doby se věnuji zámečnické pohotovosti v Benešovském okrese a okolí. V Praze jsem opět začal pracovat v roce 2011, kdy jsem sem rozšířil působnost své firmy. Dnes, abychom co nejlépe plnily vaše požadavky, stále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby, a proto jsme začali spolupráci s několika pražskými zámečnickými firmami, které, stejně jako my, fungují na trhu již řadu let, díky čemuž můžeme zaručit kvalitu jejich práce.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00