Jak otevřít zabouchnuté dveře

Jak otevřít zabouchnuté dveře
Jak otevřít zabouchnuté dveře 1
Jak otevřít zabouchnuté dveře 2
Jak otevřít zabouchnuté dveře 3
Jak otevřít zabouchnuté dveře 4

Jsme rádi, že jste navštívili naše webové stránky. Pokud Vás zajímá jak otevřít zabouchnuté dveře Praha, tak Vám v první řadě poradíme nechat to na skutečných profesionálech. Naše zámečnictví Praha bezproblémově řeší situace, jako jsou zabouchnuté dveře anebo zabouchnuté klíče v autě každý den v týdnu již několik let. Díky těmto letitým zkušenostem pro nás není problém si poradit i s náročnějšími zámky.

Naše zámečnická pohotovost Vám je k dispozici na telefonním čísle 601 502 205 každý den v týdnu od 7:00 do 20:00. Navíc Vám garantujeme dojezd do 60 minut. Pokavaď do této doby náš zkušený zámečník Praha nedorází, máte na námi dodané zámečnické práce slevu 30%. To jsou pádné důvody proč nehledat na internetu návody jak otevřít zabouchnuté dveře a rovnou zavolat profesionály s praxí. 

Jak otevřít zabouchnuté dveře - ceník našich služeb

Jedná se o ceny, ve kterých je již zahrnuta práce i doprava.
SO/NE, svátky a všední dny po 18:00 +50%

služba cena (Kč)
zabouchnuté dveře od 1000 Kč
zamčené dveře od 1000 Kč
výměna vložky od 700 Kč
výměna zámku od 1000 Kč
montáž kování od 1000 Kč
otevření vozidla od 1200 Kč

Jak otevřít zabouchnuté dveře – otevírání zabouchnutých dveří

Když se Vám zabouchnou dveře a Vy stojíte ve svém domácím oblečení v chodbě baráku se snahou si od sousedů vypůjčit nářadí, kterým byste dveře mohli otevřít, tak je to jeden z těch trapnějších pocitů. Jako naschvál je bude mít až ten poslední soused, na kterého zazvoníte. Poté se můžete dát do otevírání dveří podle návodu na internetu, kde jak otevřít zabouchnuté dveře radí mnoho chytrých lidí. Podle těchto návodů často dojde spíš k nenávratnému poškození zámku nebo dveří. Doporučujeme Vám tedy nechat otevření zabouchnutých dveří na skutečných odbornících, a proto nás kontaktujte na čísle 601 502 205. My už si s Vaším zámkem poradíme.

Jak otevřít zabouchnuté dveře – co dělat při zabouchnutí dveří

Pokud u Vás nastane problém jako jsou zabouchnuté dveře, tak máte prakticky na výběr jenom tří možnosti. První možností je vypůjčit si nářadí od sousedů a podle návodů: jak otevřít zabouchnuté dveře nebo otevírání zámků, se je pokusit otevřít. Tento způsob však důrazně nedoporučujeme, může dojít k trvalému poškození. Další možností je dveře vyrazit, tím ale ryskujete nejen poškození Vašich dveří a zámku, ale také Vašeho zdraví, a proto tuto možnost Vám také doporučit nemůžeme. Poslední a nejlepší volbou je kontaktovat nás a my k Vám dorazíme do 60 minut a dveře rychle a bez poničení otevřeme.

Jak otevřít zabouchnuté dveře – otevření zabouchnutých dveří

Zabouchnuté dveře jsou nemilý problém. V Praze je hned několik zámečnictví, které zabouchnuté dveře nebo otevírání aut řeší. Teď je však otázkou, které zámečnictví si na zabouchnuté dveře vybrat? Důvodem proč si vybrat naše zámečnictví je kvalitní a empatický přístup našich specialistů. Dalším důvodem je, že Vám garantujeme dojezd do 60 minut pod podmínkou 30% slevy. Posledním a zřejmě nejpodstatnějším důvodem je, že máme se zabouchnutými dveřmi a i s ostatními zámečnickými prácemi dlouholeté zkušenosti a na trhu se pohybujeme již řadu let. Máme stoprocent spokojených klientů, kteří byli nadšeni jak s rychlostí dojezdu a samotného otevření, tak i s naší cenou. Nemusíte mít obavy - my víme jak otevřít zabouchnuté dveře.

Více informací lze dočíst na našem starším webu Zámečnictví Želivec.