Ruční mytí aut

Ruční mytí aut
Ruční mytí aut 1
Ruční mytí aut Praha 2
Ruční mytí auta 3
Ruční mytí aut 4
Ruční mytí aut 5
Ruční mytí aut Praha 6
Ruční mytí aut 7

Jestliže byste měli zájem o ruční mytí aut Praha 6, tak vás odkážeme rádi na Automyčku Dejvice. Provozovnu mají v centru Dejvic, v podzemních garážích hotelu International. V těchto prostorech vám mohou poskytnout kvalitní služby za rozumnou cenu. Ruční mytí aut Praha: Automyčka Dejvice vás jistě nezklame.

Příprava auta na prodej je služba, která stojí za zmíňku. V automyčce Dejvice vám připraví auto na prodej, tak že ho důkladně vyčistí a vydezinfikují. Díky tomu se zvdene jeho prodejí cena a vám se peníze více než vrátí. 

Ruční mytí aut - programy

Zde představovaná automyčka Dejvice má služby rozdělené do 3 programů. Tyto programy jsou odstupňovány rozsahem práce a pak i odpovídající cenou. Díky tomu si vybere opravdu každý klient.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

Jak název napovídá, tak v rámci standardního programu dostane vaše auto tu nejzákladnější a nejdůležitější péči, kterou by mělo dostat jednou za čas každé auto. Do toho to programu patří mytí exteriéru vozidla, očištění od všech nečistot, které se na autě během používání objevují. Nejčastěji je to očištění od hmyzu, asfaltu a dalších nečistot.

V rámci programu standart bude následně vaše auto ručně osušeno, umyt prah a vnitřních hrana dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Závěrem vaš vůž vyluxují v interiéru a provoní vůz tak, že bude jako nový.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Program komplet obsahuje stejné věci jako tomu je u programu 1, ale navíc obsahuje důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vedle luxování provedou tepování koberců a omytí kůže. K tomu ještě vnitřek vozu ošetří včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Program Komplet NANO je to nejlepší, co svému vozu můžete poskytnout. Tento program obsahuje vše z Programu 1 a 2 a k tomu navíc i trojnásobné ruční umytí karoserie. Podle prvního programu, podle druhého programu + ošetření nano šamponem. Dále program 3 obsahuje tepování autosedačekmytí motoru a ochranu laku na cca 3 měsíce.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem si můžete objednat i samostatně bez ohledu an zvolený program. Čištění aut ozonem likviduje viry a bakterie.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut nabízí autokosmetiku renomované značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou velmi kvalitní, šetrné k životnímu prostředí a myčka s nimi má opravdu fantastické výsledky výsledky.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00