Čelní sklo

Čelní sklo
Čelní sklo 2
Čelní sklo 3
Čelní sklo 4
Čelní sklo 5
Čelní sklo 6
Čelní sklo 7
Čelní sklo 8

Firma Autosklo JR se na trhu v oblasti oprav čelních skel pohybuje téměř 25 let. Špičkový personál, který ve firmě působí řadu let, a který má tím pádem obrovské zkušenosti vám zdarma provede analýzu poškození vašeho autoskla. Na základě tohoto posouzení vám firma navrhne postup opravy. Čelní sklo lze opravit scelením, pokud se jedná o malou prasklinu, která není v přímém výhledu řidiče. Druhou možností je kompletní výměna čelního skla.

Čelní sklo - proč se obrátit na autosklo JR?

  • Oprava čelního skla může proběhnout kdekoliv budete chtít. Díky mobilnímu servisu můžeme přijet přímo za vámi a čelní sklo vyměnit třeba na parkovišti.
  • Výměna čelního skla proběhne na počkání, protože na skladě mají více než 8000 typů čelních skel.
  • Odborný posudek, zda je možné sklo scelit nebo je zapotřebí sklo vyměnit, je proveden zdarma.
     

Čelní sklo - ceník

Pokud chcete znát cenu za jednotlivá čelní skla, tak společnost Autoskla JR jako téměř jediná firma v oboru, možná i jako vůbec jediná, má na svém webu ceník čelních skel. Ceny jsou zde uvedeny rovnou i s DPH, takže lépe poznáte, kolik přesně vás bude nové autosklo stát. Konkurenční firmy, pokud mají uvedený ceník autoskel na webu, často používají termín "cena od", který vám ale vůbec nic neřekne, protože skutečná cena může být i několika násobně vyšší. Čelní sklo je klíčovou součástí vozidla, a proto firma Autoskla JR nedoporučuje podceňovat prasklé čelní sklo či poškrábání. Rozbité čelní sklo může být opravdu nepříjemné a je lepší co nejdříve kontaktovat odborníky.

Čelní sklo - oprava lepením

Jak jsme již uváděli v úvodu, tak přední sklo lze opravit metodou lepením praskliny (scelení praskliny). Tato oprava vyjde logicky o dost levněji než nové čelní sklo. Cenové rozpětí je 800-1800 Kč podle míry poškození. Jenže ne vždy lze scelení praskliny provést, protože buď je poškození moc rozsáhlé nebo je závada na straně řidiče - v přímém výhledu na vozovku a tehdy ze zákona je zakázáno scelovat autosklo a je nutné provést výměnu čelního skla.

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel

Čelní sklo vám mohou vyměnit na počkání u všech známých typů vozidel. Mají na skladě okolo 9000 autoskel. Takže čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo mohou vyměnit opravdu ihned bez čekání na nové autosklo. Nejedná se jen o značky Škoda a Ford, ale i všechny ostatní: Peugeot, BMW, Renault, VW, Hyundai, Opel, Mazda, Fiat, Citroen a mnoho dalších výrobců aut.

Čelní sklo - NONSTOP servis

Čelní sklo je potřeba opravit co nejdříve a stává se, že lidé vyžadují i výměnu čelního skla nonstop, protože ráno již potřebují jet do práce či na dovolenou. Autosklo JR má pro takové případy nonstop linku, kam můžete zavolat a domluvit si urgentní výměnu čelního skla. Volejte na +420 603 111 072.

Čelní sklo - mobilní tým

Nonstop servis není jedinou výhodou, kterou vám firma může nabídnout. Další přidanou hodnotou je, že mají k dispozici mobilní servis. To znamená, že vám mohou vyměnit čelní sklo klidně na parkovišti před vaším domem.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00