Deratizace Praha

Deratizace Praha
Deratizace Praha 1
Deratizace Praha 2
Deratizace Praha 3
Deratizace Praha 4
Deratizace Praha 5
Deratizace Praha 6
Deratizace Praha 7

Společnost KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha nebo také hubení hlodavců (deratizace myšílikvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Mimo to se ale uplatňují i v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

Deratizace Praha - proč si vybrat tuto firmu?

 • Poskytují profesionální zásah domácnostem i firmám
 • Likvidace proběhne vždy rychle a bezpečně
 • Fungují v  oboru již více jak 15 let
 • Obdobně jako naše zámečnictví Praha disponují moderním vybavením k provedení a odborným personálem
 • Dodržují krátké termíny - dojezd od 2 hodin od zavolání
 • Výsledky předčí jejich ceny
 • Reference z oboru k nahlédnutí a dodání

Pro více informací nebo pro okamžitou deratizaci volejte na číslo 736 261 309.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

Tak jako naší klienti si pochvalují naše služby (Otevírání zámků, Otevírání aut, Otevírání trezorů ) a snimi spojené služby, tak i klienti KF TRANS s.r.o. jsou spokojeni s odborně provedenými službami v oblasti dezinfekce, dezinsekce a deratizace Praha.

Deratizace - k čemu slouží?

Deratizace je činnost, při které se likviduje nebo potlačuje výskyt škodlivých hlodavců. Tento proces je prováděn všude, kde hlodavci demolují majetek anebo mohou přenést na člověka infekční choroby. V ohrožení jsou dospělí, děti i domácí zvířata a likvidace není mnohdy jednoduchá. Deratizace je prokazatelně nejúčinnější z rukou profesionálu a ty ve firmě KF TRANS pracují. Někdy se používá slovo deratizace i u hubení hmyzu, ale to není technicky správně. U hmyzu se používá slovo dezinsekce. Nicméně, když se řekne například deratizace štěnic, tak je jasné, že tím je myšlena likvidace tohoto škůdce.

Deratizace - proti komu se provádí?

Před provedením deratizace je zapotřebí určit druh hlodavce, proti kterému bude zásah prováděn. V nejvyšším procentu je deratizace namířena proti potkanům (hubení potkanů) a myším. Na jaře je nejžádanější hubení mravencůlikvidace vosího hnízda.

Deratizace Praha - kde se nejčastěji provádí?

 • Ve sklepech činžovních, panelových a rodinných domů
 • V podzemních prostor (např. garáží a technických místností)
 • V potravinářských provozech (výrobnách, prodejnách, jídelnách a restauračních zařízeních)
 • V obchodních a jiných veřejných komplexů
 • V hotelových a dalších ubytovacích zařízení
Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00