Deratizace KO

deratizace
deratizace Praha
deratizace Praha východ
deratizace myší
deratizace potkanů
deratizace hlodavců

Deratizace od firmy KF TRANS s.r.o. vám doporučujeme. Pokud máte zájem o jejich služby využíte kontakt uvedený níže v textu. V jejich nabídce naleznete veškeré DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Nejčastěji si od nich klienti žádají právě deratizaci. Konkrtétně je u společnosti KF TRANS nejvíce poptávána deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, likvidace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Pokud vás zajímá více nebo chcete poptat deratizaci volejte na číslo 606 268 268.

Hrabákova 2001/21
148 00 Praha 11 ‎

Deratizace - proč od KF TRANS s.r.o.?

  • Rychlost - příjezd do 2 hodin od zavolání
  • Profesionální přístup všech zaměstnanců a 16 let praxe v oboru deratizace
  • 100% záruka na úspěšnost deratizace - jeli dodržen navrhovaný postup
  • Diskrétnost i v případě deratizace štěnic
  • Moderní vybavení a postupy pro provádění deratizace
  • Spokojenost jejich klientů - reference k nahlédnutí

Deratizace diskrétně

Firma KF TRANS s.r.o. vám provede službu deratizace bytu a domu diskrétně. Nemají okatě označené vozy, z kterých by hned bylo každému jasné, že u vás probíhá deratizace. Všichni sousedé přeci nemusí hned vědět, že se u vás provádí deratizace štěnic.

Deratizace cena

Mnoho lidí milně očekává za službu jakou je deratizace příliš vysokou cenu, ale opak je pravdou. Cena deratizace není vůbec nedostižná a nezničí váš rozpočet. Navíc vám společnost KF Trans dá100% záruku na úspěšnost provedené deratizace. KF Trans se specializuje na Deratizace Praha 1 - 10 a Praha východ a také na povinné prohlídky a revize HACCP klientům z oboru potravinářství.

Proškolený personál na deratizace

Každý zaměstnanec firmy KF Trans je neustále zaškolován a obeznamován s novými postupy. Díky svým několikaletým zkušenostem odhalí přístupové cesty hlodavců a v závislosti na tom, určí způsob deratizace. Provedením odborné deratizace chráníte váš majetek a zdraví.

Deratizace - na co dbát?

Dbejte na prevenci! Preventivní deratizaci je doporučeno provádět 2x ročně, aby se hlodavci nepřemnožili. Prevence je vždy lepším a snazším řešením než následný akutní stav, který je mnohem náročnější řešit. V případě akutní deratizace se dělá zákrok 3x za sebou v určitém časovém intervalu. Když se nedodrží tento postup, může se nežádoucí situace opakovat. Neřešte situaci na vlastní pěst! Hlodavci by si mohli vytvořit rezistenci a poté bude následná deratizace výrazně komplikovanější a to i z rukou odborníka.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00