Autosklo Praha

Autosklo Praha
Autosklo Praha 1
Autosklo Praha 2
Autosklo Praha 3
Autosklo Praha 4
Autosklo Praha 5
Autosklo Praha 6
Autosklo Praha 7
Autosklo Praha 8
Autosklo Praha 9
Autosklo Praha 10

Autosklo Praha - služby které firma poskytuje:

Na trhu působí již od roku 2001. 

Pro více informací nebo pro okamžitou výměnu čelního autoskla volejte na číslo 603 111 072.

Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

Autosklo Praha - nadstandardní služby, které poskytují zdarma

  • Převzetí vozidla u vás a vrácení opraveného vozidla na vámi určené místo
  • Autosklo Praha mobilní montáže - možnost sjednání výměny čelního nebo jiného autoskla přímo u Vás. Oprava čelního skla či jiného autosklab bez příplatku po celé ČR.
  • Autosklo Praha NON STOP služba - opravy vozidel 365 dní v roce a 24 hodin denně bez jakéhokoliv příplatku. Možnost výběru čelního autoskla dle Vašich požadavků.
  • Čištění interiéru - Když je provedena výměna čelního skla, tak posléze na požádání vyčistí ZDARMA interiér vozidla.
  • Dálniční známku přelepí bez poškození na nové přední autosklo.

Autosklo Praha - opravu si objednejte co nejdříve

Jestliže máte poškozené čelního sklo u vašeho vozidla, tak rozhodně neváhejte s jeho výměnou či opravou. Dle nových pravidel vám policista může odebrat až 5 bodů a udělit pokutu. Fakt, že se tato situace většinou řeší domluvou a doporučením rychlé nápravy nic nemění natom, že je zbytečný risk autosklo neopravit. Zvlášť, když Autosklo Praha JR za vás vyřeší veškeré formality!

Kvalitní autofólie brání vykradení

Bezpečnostní autofólie výrazně ztěžují zloději to, aby se dostal do vašeho vozidla. Tuto funkci mají i zabarvené fólie. V servisu Autosklo Praha JR vám vždy ochotně doporučí, poskytnou a namontují nejvhodnější fólií na váše vozidlo. To vše proběhne během krátké chvíle.

Autosklo Praha – tradice, spolehlivost a kvalita

Firma má naskladněno více jak 8000 ks autoskel na většinu typů nejpoúživánějších vozidel. Veškerá autoskla jsou od originálních výrobců ve všech barvách a variantách (čelní skla, boční, zadní skla, střešní autoskla na osobní, nákladní vozidla a autobusová skla). 

Firma Autoskla Praha JR si klade za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez jakýchkoliv poplatků navíc nabízejí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Další její výhodou, kterou předbíhají konkurenci je jejich mobilní jednotka, která je je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně poskytujíu 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).

Opravy autoskel provádí firma například u těchto modelů a značek

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00