Luxusní koupelny Praha

Luxusní koupelny
Luxusní koupelny 1
Luxusní koupelny 2
Luxusní koupelny 3
Luxusní koupelny 4

Minulý rok se na pražském Žižkově otevřela nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group a uspokojí i náročnou veřejnost. V této vzorkové prodejně o rozloze 150 m2 jsou vystaveny a představovány luxusní koupelny - koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty. Vše je od znamých a ověřených firem Dornbracht a Alape.

Koupelny Praha v Dorint DG centru

Značka Dornbracht se během 60 let stala jedničkou ve výrobě prémiových armatur a význačnou měrou řídila kulturní hodnoty designu, architektury a technologie luxusních koupelen. Od roku 2001 je Alape součástí koncernu Dornbracht a na mezinárodním žebříčku výrobců sanitárního zařízení si získala renomé a uznání. Luxusní baterie od Alape vám v DG centru na Žižkově osobně ukáží.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Koupelny Praha - další sortiment

Luxusní koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht se vyznačuje hlavně svými technologickými inovacemi. Systém PERFORMING WATER je osvědčená vodní technologie firmy v koupelně. Jde zde především o různorodost způsobů, jimiž produkty Dornbracht poskytují lidem vodu do jejich luxusních koupelen - vodu ve formě deště, vodu jako průzračný, energický příval, vodu jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. Díky tomu luxusní sprchové kouty a luxusní vany vypadají originálně.

Luxusní koupelny – transforming water

Systém TRANSFORMING WATER dává najevo skutečnost, že luxusní koupelna získává stále více pozornosti. Jednak co do architektury, designu a technologie nebo jako místo revitalizace, zastavení se a útočiště. Dornbracht řeší téma rituální architektury již několik let. Zahrnuje tak získané poznatky a vědění do své práce a tím i do našich luxusních koupelen a lázní.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE je synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Firma byla založena roku 1896 byla v německém městě Penig německým podnikatelem Adolfem Lamprechtem. Společnost se usídlila v saském Penigu, kde se zaměřovala pouze na výrobky určené pro luxusní koupelnu. ALAPE, jako první výrobce na světě, přišla s řadou inovací  jako je třeba vestavěné umyvadlo, první koupelnová skříňka se zabudovnaným umyvadlem a dalšími. Výroba se nyní zaměřuje na dřezy, umyvadla a koupelnový nábytek, který v průběhu dlouholeté spolupráce s architekty a designery prošla rozsáhlím vývojem. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl velký vliv na vývoj luxusních koupelen, jak je známe dnes.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00