Vchodové dveře do bytu

vchodové dveře do bytu
vchodové dveře
vchodové dveře 90
vchodové dveře do bytu Praha
vchodové dveře 90
vchodové dveře Praha
Bezpečnostní vchodové dveře

Přemýšlíte o rekonstrukci nebo výměně svých starých dveří za bezpečnější variantu? Zvažujte bezpečnostní vchodové dveře od společnosti Dveře OK. Jejich tým odborníků vám zdarma poskytne osobní konzultaci a zodpoví všechny vaše dotazy. Navštíví vás, změří zárubeň a představí vám cenovou kalkulaci včetně montáže a dalších technických prací. Pokud projevíte zájem, mohou na místě sepsat objednávku. Nabídka zahrnuje nejen vchodové dveře do bytu bezpečnostní, ale také protipožární dveře v různých stupních ochrany, jednobodové, šestibodové nebo osmibodové. Můžete si také vybrat komponenty a kování dle svých představ. Společnost Dveře OK garantuje vchodové dveře do bytu v několika protipožárních třídách. Sázka na jistotu jsou venkovní vchodové dveře od této renomované firmy. 

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové
Tel: 601 383 123
e-mail: info@dvere-ok.cz

Proč si vybrat vchodové dveře do bytu od Dveře OK?

  • Získejte bezplatnou konzultaci a sestavení objednávky přímo u vás doma. 
  • Dodání objednaných dveří do tří týdnů a rychlá montáž do tří hodin (u vybraných typů). 
  • Profesionální instalace nových dveří do stávajících zárubní. 
  • Všechny komponenty jsou vyrobeny v České republice s výjimkou zámkových vložek. 

Využití vchodových dveří a jejich bezpečnost 

Vchodové dveře do bytu mohou mít dva parametry: protipožární a bezpečností. Tyto parametry mohou splňovat zároveň nebo zvlášť. Bezpečnostní vchodové dveře do bytu mohou případné zloděje odradit už od pohledu a raději dají přednost dveřím, na kterých bezpečnostní prvky nenajdou. Proto jsou bezpečnostní dveře do bytu, rodinného domu nebo i  do paneláku - bezpečnostní dveře do paneláku doporučovány odborníky. 

Vchodové dveře do bytu - jaké dveře vybrat?

Bezpečnostní vchodové dveře do bytu

Společnost Dveře OK nabízí bezpečnostní vchodové dveře do bytu, které vás ochrání před vloupáním. Tyto dveře jsou k dispozici v bezpečnostních třídách RC2 a RC3, které účinně ztíží přístup neoprávněným osobám. Zloději okamžitě poznají kvalitu těchto dveří a raději se jim vyhnou. Nejčastěji preferované rozměry jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80, ale firma také nabízí možnost objednání dveří na míru. Bezpečnostní vchodové dveře jsou ideální volbou pro byty i rodinné domy. Více informací o vchodových dveřích 90 a více informací o vchodových dveřích 80 zde.

Protipožární vchodové dveře do bytu

Pro maximální bezpečnost jsou ideální protipožární vchodové dveře do bytu. Tyto dveře kombinují ochranu proti vloupání s odolností proti požáru. Jsou vybaveny požárním a kouřotěsným úzavěrem a pevnou ocelovou zárubní. Splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3. Pro více informací o protipožárních dveřích navštivte stránku s protipožárními dveřmi.

Protipožární dveře odolají plamenům i kouři 30 minut. Kvalitu zajišťují i certifikáty normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben. 

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00