Podlahy Praha

Podlahy Praha
Podlahy Praha 1
Podlahy Praha 2
Podlahy Praha 3
Podlahy Praha 4
Podlahy Praha 5
Podlahy Praha 6
Podlahy Praha 7

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlah. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěné terasy, dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket či broušení parket, servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy, marmoleum a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří. Čistící prostředky, mopy a ostatní potřeby pro údržbu podlahy.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám poskytne vždy kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. vám mohou dodat a následně zrealizovat pokládku všech typů podlahových krytin. Mimo to vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů a samozřejmě nechybí ani pokládka podlah - pokládka laminátové podlahy, pokládka vinylové podlahy, dřevěné, PVC, linoleum atd....

Podlahy Praha - sortiment

Nabídka sortimentu obsahuje velký výběr všech typů podlahových krytin. Lze si ve vzorkové prodejně Podlahy Praha, která je situována na Praze 7 v ulici Komunardů 38, prohlédnout vzorky všech nabízených podlahových krytin. Jsou tu jak vinylové podlahy a dřevěné podlahy, tak i třeba podlahové lišty a dřevěná terasa. V prodejně je vám vždy k dispozici vyškolený personál, který Vám pomůže s výběrem krytiny dle Vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny je důležité dbát hned na několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Důležité je vybrat především správný typ podlahy s ohledem na stávající podklad. S tím vám osobně poradíme v naší vzorkové prodejně na Praze 7. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy.

Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér. Bude to vinylová podlaha, dřevěná, marmoleum? Poraďte se s odborníky. Každá podlaha má své výhody i nevýhody.

Také je dobré vědět, že dřevěné podlahy mají výhodu, že lze u nich provést broušení parket či prken a renovace parket pak dosahuje skvělých výsledků. Tato renovace podlah se může provést opakovaně. 

Každá podlaha má odlišně náročnou pokládku. Například pokládka vinylových podlah není tak náročná jako pokládka právě zmiňované dřevěné podlahy.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00