Renovace podlah Praha

Renovace podlah
Renovace podlah 1
Renovace podlah 2
Renovace podlah 3
Renovace podlah 4
Renovace podlah 5
Renovace podlah 6
Renovace podlah 7

Společnost Podlahy Praha posoudí potřebny rozsah zásahu a sestaví pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Zároveň vám doporučí vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Vždy zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Renovace podlah Praha od profesionálů

Vyškolení odborníci dokáží zrealizovat vaše myšlenky a potřeby přesně tak jak si budete přát. Po renovaci bude vaše podlaha vypadat jako nová. Firma zvládne i náročné a atypické renovace podlahy. Žádná zakázka není pro společnost Podlahy Praha malá ani velká. Nabízí kvalitní služby za rozumné ceny. Pracovníci mají mnohaleté zkušenosti v oboru a jsou připraveni vám vřele poradit při řešení vašich požadavků.

Renovace podlah - nejčastěji využívané služby 

Co zahrnuje renovace podlah u společnosti Podlahy Praha:

  • Odborné posouzení náročnosti a vhodnosti zamýšlené renovace podlahy u zákazníka
  • Návrh na řešení 
  • Vypracování cenové nabídky
  • Uzavření smlouvy o dílo
  • Provedení renovace podlahy v rozsahu uzavřené smlouvy
  • Úklid a odvoz stavební suti  

Renovace dřevěných podlah a renovace parket

Dřevěné parkety jsou oblíbenou podlahovou krytinou již řadu let. Dřevo je přírodní materiál a ani při sebelepší péči nezamezíte rýhám a běžnému opotřebení. To je důvod proč je nutná renovace parket. Existuje možnost, jak zachovat historickou podlahu, a přesto se mít možnost těšit ze vzhledu podlahy nové. Řešením je služba společnosti Podlahy Praha – renovace podlah, kterou provádějí vyškolení podlaháři pomocí osvědčených postupů s využitím moderní renovační techniky. 

Dřevěné podlahy a parkety lze renovovat i několikrát. Hlavní službou v renovačním procesu u dřevěných podlah nebo parket je broušení parket nebo broušení dřevěných podlah, tmelení parket a následné moření či lakování parket. Profesionální renovace všech druhů dřevěných podlah a parket včetně renovace podkladů provádí firma řadu let. Renovovat lze dneska jakoukoli dřevěnou podlahu. Díky moderním technologiím dosáhneme opět nového vzhledu za poměrně nízkou cenu oproti nové podlaze.

Renovace dřevěné podlahy může vypadat složitě, ale výsledek se určitě vyplatí!

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00