Sklenářství Praha

Sklenářství Praha
Sklenářství Praha 2
Sklenářství Praha 3
Sklenářství Praha 4
Sklenářství Praha 5
Sklenářství Praha 8

V situaci, kdy se vám rozbije izolační trojsklo v okně nebo ve vašem obchodě někdo poškodí skleněnou vitrínu, se bez profesionální pomoci sklenářů jen těžko obejdete! U společnosti Sklenářství Praha vám nabídnou vyřešení všech vašich starostí se sklem. V krátkých dodacích lhůtách a za rozumnou cenu poskytují veškeré sklenářské práce, sklenářskou pohotovost a v nabídce najdete všechny běžné i neobvyklé typy skel i zrcadel. Taková výroba zrcadel vás od tohoto sklenářství rozhodně nezklame.

Sklenářství Praha působí po celé Praze, jejím okolí a v případě potřeby i po celé republice. Firma disponuje vlastní dílnou vybavenou moderní technologií na zpracování skla, týmem profesionálních sklenářů a velkými skladovými zásobami. Na českém sklenářském trhu působí již bezmála 20 let a všichni zaměstnanci jsou zruční sklenáři s dlouholetými zkušenostmi, kteří dokonale ovládají veškeré sklenářské práce.

Sklenářství Praha - komplexní sklenářské služby

Komplexnost nabízených sklenářských služeb je pozitivum, které dělá ze sklenářství Praha velmi vyhledávanou firmu v oboru sklenářství. Neustále se rozšiřující nabídka služeb a sortimentu podle aktuálních požadavků zákazníků, vysoká odbornost, rychlost a profesionalita je u této firmy zárukou kvality. Sklenářství Praha se vždy snaží zákazníkovi nabídnout to nejlepší řešení a vyhovět jeho požadavkům a přáním.

Na tuto firmu se bez rozpaků můžete obrátit nejen v případě objednávky „obyčejného“ zasklívání oken, ale zrovna tak pokud máte zájem o moderní skleněné obklady do kuchyně nebo se vám líbí elegantní skleněný nábytek a rádi byste jím doplnili váš interiér. Profesionálové sklenářství Praha zasklívají všechny druhy oken a dveří, řežou a montují všechny druhy skel včetně sprchových koutů, instalují skla ornamentní, izolační dvojskla i trojskla, bezpečnostní (vrstvená) i neprůstřelná, zasklívají výklady, skleníky i krbová dvířka žáruvzdorným sklem a ani výroba akvárií pro ně nepředstavuje žádný problém.

Sklenářství Praha – nabídka kvalitních materiálů

Ve sklenářství Praha je k dispozici široké spektrum materiálů předních světových značek (např. Bohle, Silberschnitt, Würt, Perennator a Pannkoke), ze kterých si jistě vyberete přesně to, co v dané chvíli budete potřebovat. V nabídce najdete např. ornamentní sklo, barevné sklo, kvalitní kalené sklo, certifikované bezpečnostní sklo nebo třeba pochozí sklo, které je vhodné pro výrobu skleněných schodů.

Sklenářství Praha – vypracování kalkulace zdarma

Prvořadým cílem sklenářství Praha je poskytování profesionálního servisu, do kterého je zahrnuto také poradenství a spolupráce při přípravě projektů nebo staveb na zakázku. Zaměření zakázky a vypracování nezávazné cenové kalkulace je zdarma. Na Sklenářství Praha se můžete obrátit s jediným oknem i se zakázkou na celý skleněný komplex.

Sklenářství Praha – sklenářská pohotovost

Pro akutní případy nabízí sklenářství Praha také sklenářskou pohotovost. Technici s pojízdnou dílnou přijedou v případě potřeby v co nejkratším čase za Vámi a veškeré sklenářské práce provedou přímo na místě. Sklenářství NONSTOP funguje nonstop 24 hodin denně.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00