Schodolezy ČR

ALLMEDICA s.r.o.

Tachovské nám. 5, 130 00 Praha 3
Tel: 323 607 383
Tel: 608 847 949
Bezplatná linka – 800 100 822

Jaké je využití schodolezu a v čem vám může pomoci? 

Pojďme se podívat na oblíbenou pomůcku pro lidi, které trápí snížená mobilita. Schodolez pro invalidy je praktické zdravotnické zařízení. Tento elektricky poháněný stroj pomáhá usnadňovat každodenní činnosti, a jak název napovídá - umožní člověku na vozíku pohyb po schodech. Jak tedy tento elektrický schodolez funguje? 

Pracovník z firmy allmedica vám pomůže vybrat takový schodolez, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům a potřebám. Na schodolez lze připevnit váš vlastní invalidní vozík, nebo si vybrat zařízení s vlastní sedačkou. Schodolez je vybaven elektromotorem a vyveze vás nahoru do schodiště. Tyto přístroje mají mnohé bezpečností prvky a většinu typů lze po využití složit tak, aby v bytě nepřekážela. 

Obsluhu schodolezu vám vysvětlí zaměstananci společnosti a provedou vás jednotlivými kroky používání. Pásové schodolezy pracují na bázi jednoho tlačítka bez fyzické zátěže. Schodolezy zajišťují bezpečnou cestu nahoru i dolů a držadla jsou nastavena pro praváky i leváky. Schodolezy se dají snadno dobíjet a jsou vybaveny i cestovní baterií. 

Možnosti dotace na elektrický i pásový schodolez 

Pokud vás zajímají další informace, podívejte se do sekce schodolez cena. Na tato zařízení je možnost žádosti o dotace a klienti obvykle dostanou příspěvek 90% z plné ceny schodolezu. Firma allmedica vám pomůže vyplnit potřebné dokumenty tak, abyste na dotaci bez problémů dosáhli. 

Jaké typy nabízíme? 

V naší nabídce najdete dva typy. Prvním jsou schodolezy pásové a druhým schodolezy kolečkové. Jaká mají specifika? 

Pásové schodolezy

Pásový schodolez má výbornou stabilitu, avšak je vhodný pouze pro přímá schodiště. Jeho baterie má výdrž až 50 pater na jedno nabití. Dá se lehce připevnit k invalidnímu vozíku a jeho obsluha je snadná. Funguje na bázi jednoho tlačítka a je skladný. 

Kolečkové schodolezy

Kolečkové schodolezy jsou lehké a skladné - můžete je rozložit doma, aby nezabíraly místo, či je složit i do menšího vozu. Zvládne atypická, točitá i příkrá schodiště. Lze je připevnit na invalidní vozík a držadla jsou nastavena pro praváky i leváky. Baterie kolečkového schodolezu je bezúdržbová a lze ji nabíjet třeba i v autě. Manipulaci, stejně jako všechny potřebné informace k provozu, vám rádi vysvětlí ve firmě Allmedica s.r.o. 

Proč si vybrat schodolezy od ALLMEDICA s.r.o.?

Ve firmě pracují profesionálové, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho správného schodolezu. 

  • Rádi s vámi vyřídíme nezbytnou administrativu k získání dotace na schodolez. 
  • Naše firma je výhradním dovozcem schodolezů z Itálie a Rakouska a to do celé České republiky. 
  • Působíme celonárodně, proto se na nás neváhejte obrátit odkudkoliv. 
  • Nabízíme možnost zakoupení repasovaných strojů z našeho bazaru. 
  • Zajišťujeme NONSTOP servis jak v záruční době, tak i v té pozáruční. 
  • Zaškolení a konzultace od obsluhy zdarma. 
  • Možnost krátkodobého i dlouhodobého zapůjčení schodolezu. 

Schodolezy bazar - skvělá cena i kvalita 

ALLMEDICA s.r.o. nabízí svým klientům na výběr i stroje ze sekce schodolezy bazar, kde najdete nabídku konkrétních typů. Tato cena je výhodnější a navíc s nastavením skvělých podmínek. Schodolezy prošly celkovou celkovou revizí a opotřebované části (nejčastěji baterie a sedačky) prošly výměnou za nové. Na všechny bazarové schodolezy platí záruka 2 roky. Najdete zde schodolezy pásové i kolečkové. 

Schodolezy půjčovna - vyřeší vaše problémy 

Firma ALLMEDICA s.r.o. nabízí krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení schodolezů. Čekáte na vyřízení dotace nebo je vaše omezení hybnosti pouze krátkodobého charakteru a potřebujete si schodolez půjčit? Využijte možnosti půjčovny. 

V nabídce je možnost zapůjčení na týden nebo i několik měsíců. Záleží na vašich individuálních potřebách. K pronájmu opět nabízí schodolezy kolečkové i pásové. 

 

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00