Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha
Rekonstrukce bytů Praha 1
Rekonstrukce bytů Praha 2
Rekonstrukce bytů Praha 3
Rekonstrukce bytů Praha 4
Rekonstrukce bytů Praha 5
Rekonstrukce bytů Praha 6
Rekonstrukce bytů Praha 7
Rekonstrukce bytů Praha 8
Rekonstrukce bytů Praha 9

Společnost Bohemia Decor Group s.r.o je firma, která se zabývá stavebními činnostmi. Mezi jejich hlavní činnosti patří hlavně rekonstrukce bytového jádrarekonstrukce koupelnyrekonstrukce bytů či celých domů v privátní i veřejné sféře. Vždy navrhnou ideální řešení a následně kompletně realizují přestavbu včetně finální kompletace.

Cílem je kvalitně a profesionálně odvedená práce. Stejně jako se můžete spolehnout na naše služby coby zámečnictví Praha, tak se lze spolehnout i na odborníky z Bohemia Decor Group pro které není žádná rekonstrukce problémem. Nikdy od nich neuslyšíte, že něco nejde. I velmi neobvyklé nápady berou jako výzvu a ne jako problém. Pokaždé najdou ideální řešení rekonstrukce bytu tak, aby byl zákazník spokojený. Můžete čekat osobní přístupu a plnění dohodnutých termínů.

Rekonstrukce bytů Praha - jak pracují?

Individuální přístup k zákazníkovi zde není jen fráze. Po celou dobu rekonstrukce bytu je zákazníkovi k dispozici osoba, se kterou můžete řešit všechny svoje připomínky.

Zdarma vypracují nabídku - kontaktujte je a oni posoudí konkrétní situaci. Zdarma a nezávazně pro vás připraví plán rekonstrukce bytu i cenovou nabídku. Přehledný položkový rozpočet - celkovou cenu rekonstrukce vždy připraví před zahájením prací a předloží zákazníkovi.

Rekonstrukce bytů Praha - co umí?

Kompletní rekonstrukce bytu či domu zahrnuje bourací práce, odvoz a ekologickou likvidaci sutě, stavební práce, instalace elektrických a instalatérských rozvodů, sádrokartony, obklady, montáže i dodávky sanitární techniky, rekonstrukce nebo výměna oken a dveří, dodávka a pokládka všech druhů podlahových krytin, zařídí i malířské nebo truhlářské práce.

Stejně jako naše zámečnická pohotovost má na veškeré práce vlastní profesionáli, tak i zde mají své vyškolené odborníky, které využívají na všechny práce od návrhu až po závěrečný úklid.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Rekonstrukce bytů Praha - mohlo by Vás zajímat

Mimo rekonstrukce bytového jádra nabízejí i rekonstrukce koupelny

Další stránky ze sekce rekonstrukce na jejich webu

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00