Otevírání trezorů

Naše zámečnictví Praha se na otevírání trezorů specializuje již několik let. Pokud tedy potřebujete zkušeného zámečníka na otevírání trezorů, tak nás stačí kontaktovat. Naše zámečnická pohotovost Vám je k dispozici od 7:00 do 20:00 každý den v týdnu na telefonním čísle 601 502 205.

Disponujeme i možností dojezdu na motorce, a proto Vám můžeme garantovat dojezd do 60 minut. V opačném případě Vám dáme 30% slevu na námi provedené zámečnické práce. Naš zámečník Praha neovládá pouze otevírání trezorů, ale i všechny ostatní práce, které máme v naší nabídce služeb.

Otevírání trezorů – ostatní služby

Otevírání trezorů - otevírání zámků

Vedle otevírání trezorů Vám nabízíme i otevírání zámků a otevření zabouchnutých dveří. Tyto služby provádíme po celé Praze a okolí. Stejně jako u otevírání trezorů, tak i u otevírání zámků Vám garantujeme dojezd do 60 minut a bezproblémové otevření bez porušení současného zámku či dveří. Vždy víme jak otevřít zabouchnuté dveře a není pro nás překážkou ani otevření atypických zámků, takže se nemusíte bát, že bychom si s Vaším problémem neuměli poradit.

Otevírání trezorů – otevírání aut

Otevírání aut poskytujeme stejně jako otevírání trezorů mezi šestou hodinou ranní a osmou hodinou večerní. Jestliže tedy máte zabouchnuté klíče v autě nebo máte jinak poškozený zámek od auta, tak nás kontaktujte na stejném telefonním čísle jako pro otevírání trezorů 601 502 205. Náš zkušený zámečník k Vám dorazí do hodiny a Váš problém rychle, snadno a s přehledem vyřeší a vy tak budete moci pokračovat ve vaší práci.

Otevírání trezorů - otevírání dveří

Otevírání dveří provádíme stejně jako otevírání trezorů po celé Praze a okolí. Stačí nás kontaktovat na čísle 601 502 205 a my k Vám ihned vyrazíme. Náš příjezd očekávejte do 60 minut. Pokud se do té doby nedostavíme máte na veškeré námi provedené zámečnické práce 30% slevu. Máte tedy zabouchnuté dveře Praha a potřebujete se dostat do svého bytu? Pak určitě rádi využijete i tuto naší službu.

Otevírání trezorů – nechte to na specialistech

Otevírání trezorů není jednoduchou záležitostí, a proto to nechte raději na skutečných specialistech. Naši zkušení zámečníci otevírání trezorů zvladnou bez jeho porušení a to s mimořádnou lehkosti. Kontaktujte nás tedy od 7:00 do 20:00 na telefonním čísle 601 502 205. Využijte služby našeho zámečnictví, které má již dlouholetou tradici s obrovskými zkušenostmi.

Otevírání trezorů - video