Otevírání trezorů

Naše zámečnictví Praha se na otevírání trezorů specializuje již několik let. Pokud tedy potřebujete zkušeného zámečníka na otevírání trezorů, tak nás stačí kontaktovat. Naše zámečnická pohotovost Vám je k dispozici od 7:00 do 20:00 každý den v týdnu na telefonním čísle 601 502 205.

Disponujeme i možností dojezdu na motorce, a proto Vám můžeme garantovat dojezd do 60 minut. V opačném případě Vám dáme 30% slevu na námi provedené zámečnické práce. Naš zámečník Praha neovládá pouze otevírání trezorů, ale i všechny ostatní práce, které máme v naší nabídce služeb.

Otevírání trezorů ceník

Jedná se o ceny, ve kterých je již zahrnuta práce i doprava.
SO/NE, svátky a všední dny po 18:00 +50%

služba cena (Kč)
zabouchnuté dveře od 1000 Kč
zamčené dveře od 1000 Kč
výměna vložky od 700 Kč
výměna zámku od 1000 Kč
montáž kování od 1000 Kč
otevření vozidla od 1200 Kč

Otevírání trezorů – ostatní služby

Otevírání trezorů - otevírání zámků

Vedle otevírání trezorů Vám nabízíme i otevírání zámků a otevření zabouchnutých dveří. Tyto služby provádíme po celé Praze a okolí. Stejně jako u otevírání trezorů, tak i u otevírání zámků Vám garantujeme dojezd do 60 minut a bezproblémové otevření bez porušení současného zámku či dveří. Vždy víme jak otevřít zabouchnuté dveře a není pro nás překážkou ani otevření atypických zámků, takže se nemusíte bát, že bychom si s Vaším problémem neuměli poradit.

Otevírání trezorů – otevírání aut

Otevírání aut poskytujeme stejně jako otevírání trezorů mezi šestou hodinou ranní a osmou hodinou večerní. Jestliže tedy máte zabouchnuté klíče v autě nebo máte jinak poškozený zámek od auta, tak nás kontaktujte na stejném telefonním čísle jako pro otevírání trezorů 601 502 205. Náš zkušený zámečník k Vám dorazí do hodiny a Váš problém rychle, snadno a s přehledem vyřeší a vy tak budete moci pokračovat ve vaší práci.

Otevírání trezorů - otevírání dveří

Otevírání dveří provádíme stejně jako otevírání trezorů po celé Praze a okolí. Stačí nás kontaktovat na čísle 601 502 205 a my k Vám ihned vyrazíme. Náš příjezd očekávejte do 60 minut. Pokud se do té doby nedostavíme máte na veškeré námi provedené zámečnické práce 30% slevu. Máte tedy zabouchnuté dveře Praha a potřebujete se dostat do svého bytu? Pak určitě rádi využijete i tuto naší službu.

Otevírání trezorů – nechte to na specialistech

Otevírání trezorů není jednoduchou záležitostí, a proto to nechte raději na skutečných specialistech. Naši zkušení zámečníci otevírání trezorů zvladnou bez jeho porušení a to s mimořádnou lehkosti. Kontaktujte nás tedy od 7:00 do 20:00 na telefonním čísle 601 502 205. Využijte služby našeho zámečnictví, které má již dlouholetou tradici s obrovskými zkušenostmi.

Otevírání trezorů - video