Restaurace Praha 6

Restaurace Praha 6
Restaurace s grilováním
Restaurace s grillem Praha
Restaurace Praha
Restaurace se zahrádkou
Restaurace s terasou
Restaurace na svatby
Restaurace Praha 6 slamník

Jestliže by vás zajímala restaurace Praha 6, která nabízí dobré pivo, jídlo a zdejší obsluha je příjemná a ochotná, tak vám rádi doporučíme hostinec Na Slamníku. Tato česká hospoda vám nabídne vskutku vynikající pivo v čisté sklenici a z čistých trubek, zahrádku, grilování, živou hudbu, velký a hezký prostor na svatby, narozeninové oslavy či večírky a k tomu všeumu zde pracuje velice příjemná obsluha, kterou si zákazníci velmi pochvalují. Co víc by člověk mohl od hospody chtít.

Wolkerova 12,
160 00 Praha 6
+420 233 322 594
rezervace pouze telefonicky

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

V hostincích bývá vždy veseleji a rušněji, pokud se správně čepuje dobré pivo, které je načepované do čisté sklenice a z čistých trubek. Výčepní se zde opravdu dobře stará o kvalitu piva a vždy vám načepuje krásnou hladinku nebo to o co požádáte. Chutné jídlo, které si zde pro vás připraví kuchaři vás rovněž okouzlí a budete se sem chtít jistě vráti znova. V restauraci Praha 6 Na Slamníku můžete tedy očekávat jak dobré pivo a jídlo, tak i výbornou obsluhu, která je aktivní a tvoří dobré zázemí hospody. Přece jenom obsluha má největší vliv nato, jak se v dané hospodě daný člověk cítí. Restaurace Praha 6 Dejvice nabízí celou řadu míst s kvalitním sezením. Hostinec Na Slamníku vás určitě potěší vším výše uvedeným - pivo, jídlo a příjemný personál.

Restaurace Praha - oslavte narozeniny nebo svatbu!

Tato restaurace na svatby, pro narozeninové oslavy, firemní večírky a jiné společenské události, kde je preferovaná uzavřená společnost, je jistě výbornou volbou. Hostince disponuje odděleným prostorem, kde lze tyto události pořádat. Pro tyto účely byl prostě hostinec Na Slamníku stvořen. Navíc zde mají krásná kachlová kamna, které dávají celému hostinci krásnou atmosféru, tudíž se zde budete cítit opravdu dobře.

Dalším důležitým důvodem, proč je tato restaurace na svatby jako dělaná, je, že zde mají i velkou prostornou zahrádku, kde může hrát živá muzika, hosti tančit a posedávat ve stínu stromu, které na zahrádce jsou. Tato restaurace se zahrádkou na Praze 6 vás určitě nezklame a vaši hosti budou s výběrem místa nadšeni. Proč by také ne, když je tu dobré pivo, gril, muzika, zahrádka a jak jsme již zmiňovali, tak i příjemný personál. 

Restaurace v Praze s živou hudbou

V neposlední řadě je Hostinec Na Slamníku známý i slavným hudebním klubem. Živá hudba v restauraci je vždy vítaným zpestřením. Mnoho lidí právě vyhledává restaurace s živou hudbou, protože zkrátka vědí, že živá hudba v restauraci skvěle rozproudí zábavu. Bohužel v dnešní době hudba v restauraci již není tak obyklá jako tomu bylo dříve. To však neplatí o hospodě Na Slamníku.

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

V létě se restaurace se zahrádkou stávají velmi často vyhledábaným tématem. Lidí dokonce zavítají do jíné hospody, než jsou normálně zvyklí, protože vyžadují restauraci se zahrádkou. Právě námi doporučovaná hospoda Na Slamníku má velkou zahrádku, která není na ulici, ale v prostoru, do kterého se dostanete skrz hospodu. Prostě ideální zahrádka s dobrým pivem a se stromy, které vám poskytnou stín.Restaurace s terasou, kterou má tato restaurace Praha vás jistě nadchne. Posezení je o to příjemnější, že na této zahrádce bývá i hrill a můžete si objednat chutné speciality z grillu. Restaurace s grillem jsou v letních obdobích rovněž velmi často vyhledávané.

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Restaurace s grilováním je velmi oblíbená mezi návštěvník a samozřejmostí je i skvěle načepované tradiční české pivo, které osvěží každého klienta. Interiér si zachoval původní tradiční ráz, včetně kachlových kamen a krbu. Tato restaurace Praha - hostinec Na Slamníku vám také nabízí své vyhlášené po domácku udělané buchty. Neváhejte tedy s návštěvou a vyzkoušejte místní speciality, ať už z grilu nebo z kuchyně.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205. Zámečnická pohotovost je vám k dispozici od 7:00 do 20:00