Fotograf Praha

Fotograf Praha
Fotograf Praha 1
Fotograf Praha 2
Fotograf Praha 3
Fotograf Praha 4
Fotograf Praha 5
Fotograf Praha 6

Profesionální fotograf Praha se především snaží o zachycení lidské přirozenosti a respektuje jedinečnost každé lidské bytosti. Fotografka Jana Stachová má v nabídce služby jako je focení portrétůtěhotenské fotografiefocení miminekfocení dětífotokalendář. K lidem přistupuje s přesvědčením a vírou, že hodnoty jako pracovní úspěch, společenské postavení nebo naopak zdánlivý neúspěch nejsou zdaleka tím, co o lidské existenci vypovídá ty podstatné věci. 

Stejně jako naší odborníci mají velké zkušenosti v oboru zámečnictví Praha a není tak pro ně otevírání zámků či otevírání aut žádným problémem, tak Jana Stachová má velké zkušenosti jako portrétní fotograf, a proto focení portrétů zvládne velmi kvalitně a to v poklidné atmosféře.

Fotograf Praha – praxe

První destinací Jany Stachové byl Amsterdam, kde začala jako asistentka u profesionálního fotografa Chrise de Jongha, dokumentárního fotografa holandských novin Der Handelsblatt, který zároveň provozoval portrétní fotoatelier. Zde pracovala dva roky a poté se vrátila do Prahy s tím, že bude profesionálním portrétním fotografem.

Další dva roky byla asistentkou profesionálního fotografa Tona Stana, kde se hlavně zlepšila v práci se světlem i s modelem samotným a pochopila tak, jak je podstatné být neustále otevřený podnětům, které k nám přicházejí, a nedržet se za každou cenu předem vytvořených představ, nechat věci plynout… 

Po této velice zajímavé zkušenosti u Tona Stana se rozhodla přihlásit se na FAMU, kde studovala fotografii v letech 1996 –1997.

Fotograf Praha od roku 1997

Jelikož profesních zkušeností měla již dostatek, tak se po dvou letech rozhodla ze školy odejít a stát se profesionálním fotografem.

Takže již od roku 1997 pracuje jako profesionální fotograf Praha v oblasti portrétní a dokumentární fotografie.

Spolupracovala s časopisy Cosmopolitan, Xantypa, Betty, Amaro Gendalos, a také s divadly - divadlem Komedie, Divadlem v Celené a studiem Rubín.

Jako asistentka má za sebou spolupráci s profesionálními fotografy Emilem Bratršovským – oblast reklamní a portrétní fotografie, Filipem Šlapalem – oblast architektury, a německou fotografkou Ruth Waltz – oblast divadelní fotografie.

Každá z těchto spoluprací pro ní byla dle jejich slov velmi inspirující a velmi podnětná. Dodnes se do její práce určitým způsobem promítá.

Roku 2002 učinila rozhodnutí, že se bude jako profesionální fotograf Praha naplno věnovat portrétní fotografii a založí si vlastní kvalitní fotografický atelier se zaměřením na portrétní fotografii.

Mohlo by Vás také zajímat

Pokud máte zabouchnuté klíče v autě a potřebujete tedy někoho na otevírání dveří, tak náš  zámečník Praha ví jak otevřít zabouchnuté dveře a rovněž ovládá i veškeré ostatní zámečnické práce.  

Zabouchnuté dveře Praha - otevření zabouchnutých dveří pro nás není žádný problém. Volejte na 601 502 205.